Plebiscyt SUPER DACH 2020 – wybierz finalistów i wygraj!

Podziel się:
Rozpoczęło się finałowe głosowanie w plebiscycie SUPER DACH 2020, organizowanym przez portal z poradami na temat budowy i konserwacji dachów SUPERDEKARZ.PL. Głosy publiczności zadecydują, które zdjęcie zdobędą tytuł SUPER DACHU 2020, zaś sami głosujący mogą wygrać jeden trzech odkurzaczy mobilnych marki Severin, ufundowanych przez markę BMI Braas.

Fot. SUPERDEKARZFot. SUPERDEKARZ
W pierwszym etapie plebiscytu internauci ocenili 50 zdjęć dachów, które zostały zgłoszone przez dekarzy zrzeszonych w programie branżowym SUPERDEKARZ. Przedstawiały one dachy położone przez nich w 2020 roku na różnego typu budynkach - od domków jednorodzinnych, poprzez osiedla, domy wielorodzinne aż po zabytki. 12 zdjęć z największą ilością głosów w trzech kategoriach: Dach z lotu ptaka, Renowacja dachu & obiekty publiczne oraz Dach nowy & remontowany ponownie poddanych zostaje głosowaniu na fanpejdżu portalu, aby wyłonić po jednym zwycięzcy w każdej kategorii konkursowej. Głosować można do północy 7 marca. Osoby, które oddadzą swój głos i dodatkowo napiszą w formie posta, dlaczego dany dach zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, mają szansę wygrać jedną z 3 nagród – miniodkurzacz przydatny w domu i samochodzie.
REKLAMA:

Zasady 2 etapu plebiscytu:

1.Aby zagłosować, należy wejść na stronę: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Superdekarz&set=a.5232628726808586

2. Oddać można tylko 3 głosy (polubienia), po 1 na każdą kategorię: Dach z lotu ptaka, Renowacja dachu & Obiekty publiczne, Dach nowy & remont.

3. Aby dodatkowo zawalczyć o nagrodę, pod wybranym zdjęciem (przynajmniej jednym), należy w komentarzu pod zdjęciem napisać przekonująco, że właśnie ten dach zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020.

3. Czas głosowania upływa 7 marca 2021 o północy.

4. Po podliczeniu głosów, 10 marca 2021, ogłoszone zostaną nazwiska 3 zwycięzców plebiscytu.

5. Do 13 marca 2021, trzyosobowe jury wybierze spośród osób głosujących 3 zwycięzców, biorąc pod uwagę zarówno merytoryczną argumentację, jak również kreatywność i humor. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone na stronie Facebook @Superdekarz.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: SUPERDEKARZ
#wiadomości #dachy #nagrody #dach #konkursy #superdekarz #braas

Więcej tematów: