Termo Organika bezkonkurencyjna

Podziel się:
Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz jedenasty otrzymał najwyższe wyróżnienie i zdobył Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2021 w kategorii; Styropian. Budowlana Marka Roku to jedna z najbardziej prestiżowych nagród, która jest wynikiem ogólnopolskich, niezależnych badań przeprowadzanych wśród firm wykonawczych z całego kraju. Pandemia COVID -19 nie przeszkodziła w przeprowadzeniu badań a w 17. edycji wzięło udział 2576 wykonawców z całego kraju. 

Fot. Termo OrganikaFot. Termo OrganikaPrestiżowe tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku przyznawane są według trzech kluczowych kryteriów: częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości.

Mistrz jest tylko jeden

W tym roku Termo Organika kolejny raz z rzędu zdeklasowała pozostałych producentów styropianu i została wybrana przez fachowców na pierwszym miejscu ze znaczną przewagą we wszystkich kategoriach tworzących ogólny ranking. I tak w badaniu „Marka najczęściej stosowana przez wykonawców” Termo Organika niemal trzykrotnie częściej została wskazana przez wykonawców niż producent styropianu, który zajął drugie miejsce. Nie inaczej było w kategorii „Marka o najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją”. Tutaj lider rynku styropianów zdobył pierwsze miejsce z ponad dwukrotnie większym uznaniem respondentów w stosunku do drugiej, konkurencyjnej firmy. W kategorii „Marka o najlepszej relacji ceny do jakości” Termo Organika także ponad dwukrotnie wyprzedziła firmę zajmującą II miejsce.
REKLAMA:

Fot. Termo OrganikaFot. Termo Organika
- Cieszymy się z nagrody. Uzyskaliśmy najwyższą notę we wszystkich badaniach: mamy najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją, jesteśmy najczęściej polecani wśród wykonawców oraz posiadamy najlepszą relację jakości do ceny. Potwierdzają to również nasze wyniki sprzedaży. Mimo pandemii rozwijamy się, rośnie sprzedaż grafitowych płyt Termonium. Ci klienci, którzy przede wszystkim budują dla siebie, stawiają na jakość. Chcą mieszkać w komfortowych warunkach i nie przepłacać za ogrzewanie - mówi Ewa Stela, dyrektor handlowy Termo Organiki. - Jesteśmy dumni, że już po raz jedenasty otrzymujemy to najwyższe wyróżnienie, które tak naprawdę unaocznia naszą pozycję lidera branży ociepleń. Uznanie fachowców potwierdza, że mamy rację. Warto produkować styropian najwyższej jakości, który zawsze spełnia deklarowane parametry.

Fot. Termo OrganikaFot. Termo OrganikaW kategorii „Kompleksowe Systemy Ociepleń” Termo Organika uplasowała się na drugim miejscu.

Lider rynku materiałów termoizolacyjnych

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, od ponad 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości naszych produktów Termo Organika od wielu lat pozostaje liderem na polskim rynku ociepleń ze spienionego polistyrenu – EPS.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Termo Organika
#wiadomości #izolacje #nagrody #termo_organika #styropian #konkursy

Więcej tematów: