Geberit Sestra z tytułem Dobry Wzór Roku 2021!

Podziel się:
Poznaliśmy wyniki 28. edycji konkursu Dobry Wzór 2021 – prestiżowego plebiscytu wzorniczego, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Uroczysta gala rodzimych „oscarów designu” odbyła się 8 listopada br. w Muzeum Narodowym. Wśród laureatów znalazł się brodzik Geberit Sestra.

Fot. GeberitFot. GeberitFot. GeberitFot. Geberit
Po burzliwych obradach, Jury wyłoniło projekty, które niedawno pojawiły się na rynku i wyróżniają się doskonałym wzornictwem. Wybrane produkty zostały ocenione pod względem walorów użytkowych, wizualnych, ekonomicznych oraz tego jak wpływają na środowisko naturalne. W tegorocznej edycji tytuł Dobry Wzór 2021 otrzymał brodzik Geberit Sestra – Jury doceniło wysoką jakość wykonania, walory estetyczne i funkcjonalne. Brodzik jest ultra płaski przez brak wyraźnych rantów i delikatne wyprofilowanie powierzchni. Posiada wyjątkowe właściwości antypoślizgowe, dostępny w dziewięciu rozmiarach i trzech kolorach (biały, szary lub grafitowy, z dopasowaną kolorystycznie pokrywą odpływu) daje możliwość wielu aranżacji – czytamy w uzasadnieniu werdyktu.

Fot. GeberitFot. Geberit
Nagrody Dobry Wzór są równocześnie znakiem, jakim producent może oznaczyć produkt na półce sklepowej, wspierają i budują silne polskie marki. Ponad trzydziestoletnia historia konkursu Dobry Wzór stawia go na podium branżowych plebiscytów. Wyznacza standardy wzornictwa i nagradza najlepiej zaprojektowane produkty.

Fot. GeberitFot. Geberit
W tegorocznej edycji przyznano 22 nagrody Dobry Wzór 2021 oraz 6 nagród specjalnych. Po uroczystej Gali w Sali im. Wandy Telakowskiej w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, została otwarta pokonkursowa wystawa, na której można zobaczyć wyróżnione produkty. Wystawa potrwa do 5 grudnia.

Fot. GeberitFot. Geberit

Brodzik jest, a jakby go nie było

W nowoczesnej łazience olbrzymi nacisk kładzie się na wszelkie udogodnienia, wpływające na komfort użytkowników i zapewnienie najwyższego poziomu higieny. Płaski, prawie niewidoczny brodzik prysznicowy Geberit Sestra nie wymaga zrywania płytek podłogowych, a jego montaż jest dużo prostszy, niż montaż odpływu ukrytego w podłodze. Można go całkowicie lub częściowo wpuścić w posadzkę. Woda z prysznica jest odprowadzana przez wpust biegnący wzdłuż brodzika, zapobiegając gromadzeniu się brudu. Ten niezastąpiony element wykończenia przypomina do złudzenia odpływ liniowy.

Subtelne kontury na powierzchni brodzika sprawiają, że Geberit Sestra idealnie imituje naturalny kamień i zabezpiecza przed poślizgnięciem się pod prysznicem. Odpowiada za to solidny, odporny na uszkodzenia materiał, z jakiego go wykonano: przyjemnie ciepła w dotyku mieszanka mineralnego proszku i syntetycznej żywicy. Zewnętrzną warstwę brodzika zabezpieczono trwałą powłoką, wykazującą dużą odporność na uszkodzenia i zarysowania oraz na działanie promieniowania słonecznego. Dodatkowo ma ona wyjątkowe właściwości antypoślizgowe (klasa C), co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przy korzystaniu z prysznica. Brodzik Geberit Sestra idealnie sprawdzi się również w aranżacjach małych łazienek.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Geberit
#wiadomości #armatura #wnetrza #do lazienka #geberit

Więcej tematów: