ATAL przejmuje inwestycję w Piotrkowie Trybunalskim

Podziel się:
ATAL, ogólnopolski deweloper, poszerza swoje portfolio o kolejne miasto, Piotrków Trybunalski. Powstanie tam osiedle Źródlana 31 Residence. Jest to projekt dla wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój i jednocześnie łatwy dostęp do centrum miasta oraz udogodnień.

Piotrków Trybunalski dołącza do portfolio spółki, jako 10 miejscowość. Strategią ATAL pozostaje koncentrowanie się na siedmiu największych aglomeracjach w Polsce - Aglomeracja Śląska (Katowice, Gliwice), Kraków, Łódź (Piotrków Trybunalski), Poznań, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia), Warszawa i Wrocław.  

Dotychczas nie planowaliśmy powiększania naszej oferty o kolejne miasta, ale gdy pojawiła się możliwość przejęcia inwestycji od lokalnego, rzetelnego dewelopera, postawiliśmy z niej skorzystać. Projekt zakłada wysokiej jakości rozwiązania techniczne i energooszczędną technologię, co zwróciło naszą uwagę. Również lokalizacja była dla nas ważnym argumentem.
REKLAMA:

Część mieszkań została zarezerwowana jeszcze przed tym jak zaangażowaliśmy się w ten projekt. Klienci, którzy zawarli umowę rezerwacyjną na zakup mieszkania mogą się czuć spokojni, ponieważ będziemy chcieli kontynuować relację wypracowaną z poprzednim deweloperem. Wierzymy, że przejęcie tej inwestycji przez naszą spółkę, która jest notowana na GPW, a co za tym idzie prezentuje najwyższe standardy transparentności, zostanie dobrze przyjęte przez klientów – mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.

Kompleks powstanie w nowoczesnej części Piotrkowa Trybunalskiego, obok ulicy Modrzewskiego, niedaleko Galerii Focus Mall i innych kluczowych obiektów handlowo-usługowych. Do Łodzi, w której funkcjonuje filia ATAL i która będzie prowadzić inwestycję w Piotrkowie Trybunalskim, jest zaledwie 40 minut samochodem. Wraz z rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży Źródlanej 31 Residence, uruchomione zostanie biuro sprzedaży, które będzie funkcjonować w dotychczasowym, piotrkowskim lokalu przy ul. Kostromskiej 51. ATAL będzie oferować możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz pomoc przy finansowaniu zakupu.

W ramach inwestycji powstaną dwa budynki, które pomieszczą 140 mieszkań - o powierzchni od 50 do 93 metrów kwadratowych - oraz jeden lokal usługowy. W projekcie znalazły się ciekawe rozwiązania, takie jak duże okna we wszystkich mieszkaniach, wentylacja mechaniczna, pomieszczenie do majsterkowania, czy też cichobieżne windy. Za projekt odpowiedzialne jest biuro Archymetria z Poznania, z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu budynków wielorodzinnych. 

Budowa ruszy wkrótce, a orientacyjne daty planowanego rozpoczęcia sprzedaży oraz przekazania do użytkowania zostaną podane w późniejszym terminie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: ATAL
#wiadomości #inwestycje #prawo #nieruchomości

Więcej tematów: