Rolety plisowane bezinwazyjne – idealne rozwiązanie do wynajmowanych mieszkań

Podziel się:
Mieszkania pod wynajem są popularną opcją inwestowania w nieruchomości. Jak przygotować lokum, aby z jednej strony zainteresować potencjalnych najemców, a z drugiej nie narazić się na niepotrzebne koszty? Jednym z pomysłów, jeśli chodzi o home staging, są rolety plisowane bezinwazyjne.

Fot. AnwisFot. Anwis

Czym charakteryzują się rolety plisowane bezinwazyjne?

Mieszkania pod wynajem są w ciągłym obiegu. Każda zmiana wynajmującego wiąże się z kolejnym remontem lub odświeżeniem. Standardem jest nie tylko odmalowanie ścian przed podpisaniem każdej kolejnej umowy z nowym lokatorem, ale także zapewnienie rozwiązań aranżacyjnych, które w każdej chwili można zmienić. Takim pomysłem są rolety plisowane bezinwazyjne, które nie wymagają ani wiercenia, ani wkrętów.

Rolety plisowane bezinwazyjne nie tylko chronią przed wpadającymi promieniami słonecznymi, zapewniają prywatność, ale także stanowią dodatkową ozdobę wnętrza. Ich montaż jest bardzo prosty. - Z montażem rolet plisowanych bezinwazyjnych poradzą sobie nawet te osoby, które niepewnie czują się w majsterkowaniu. System doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie chcemy wiercić dziur w ramach okien, chociażby ze względu na utratę obowiązującej gwarancji – tłumaczy Agnieszka Gołębiewska z firmy Anwis. - Ponadto jest to rozwiązanie, które sprawdzi się przy oknach z wywietrznikami oraz drzwiach balkonowych – dodaje ekspertka.
REKLAMA:

Wyróżniamy dwa sposoby montażu rolet plisowanych bezinwazyjnych. Pierwszy polega na mocowaniu elementów plisy za pomocą taśmy samoprzylepnej bezpośrednio na szybie okiennej. Drugi wykorzystuje bezinwazyjne uchwyty, które nakłada się na ramę okna.

Fot. AnwisFot. Anwis

Rolety plisowane bezinwazyjne – doskonałe do kawalerek i nie tylko

Najemcy kawalerek oczekują z reguły pełnego umeblowania, podczas gdy najemcy większych mieszkań chcą je wyposażyć w swoje meble i dodatki. Niezależnie od wielkości i wyposażenia, w mieszkaniach na wynajem musimy wyposażyć kuchnię, łazienkę oraz zapewnić lampy i system regulujący wpadające promienie słoneczne. Rolety plisowane bezinwazyjne wydają się być idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie wymagają instalowania dodatkowych mocowań, a ich bogata oferta pozwala na pełne dopasowanie do wszelkiego rodzaju wnętrz.

Wyeksponowanie walorów danego wnętrza to niełatwa sztuka. Czasem wystarczy odpowiednie światło i odpowiednia aranżacja okna, która wydobędzie piękno wpadających promieni słonecznych. - Przygotowując mieszkanie pod wynajem warto postawić na proste i efektowne rozwiązania – radzi ekspertka z Anwis. - Kupując wyposażenie do wynajmowanego mieszkania należy postawić na najbardziej uniwersalne rozwiązania, ale raczej nie z najwyższej półki cenowej. Te kryteria spełniają m.in. rolety plisowane bezinwazyjne.

Aranżując wnętrza pod wynajem musimy pamiętać, że ma ono przyciągać i zainteresować potencjalnych wynajmujących. Przed zakupem wyposażenia warto spotkać się z pośrednikiem nieruchomości, który doskonale wie, czego oczekują klienci i na co zwracają największą uwagę.

Fot. AnwisFot. Anwis

Rolety plisowane bezinwazyjne w mieszkaniu pod wynajem – o czym jeszcze warto pamiętać?

Rolety plisowane bezinwazyjne sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nawet tym z niestandardowymi oknami lub dodatkowymi przeszkleniami. Bogaty wybór dostępnych tkanin pozwala na swobodny wybór intensywności zaciemnienia danego pomieszczenia.

Rolety plisowane bezinwazyjne z pewnością docenią miłośnicy roślin doniczkowych na parapetach. Ponieważ tego typu rolety umiejscowione są blisko powierzchni szyby, zyskujemy pewność, że roleta przy opuszczaniu i zaciąganiu nie będzie bezpośrednio stykać się z doniczkami, dzięki czemu nie uszkodzi delikatnych liści i kwiatów.

Przygotowując mieszkanie pod wynajem warto postawić na neutralne kolory ścian i aranżacji okiennych. Rolety plisowane bezinwazyjne w kolorach tkanin w odcieniach beżu, szarości lub delikatnych pasteli, z pewnością przypadną do gustu wszystkim potencjalnym wynajmującym. Jeżeli chodzi o kolor ścian pamiętajmy, że biel nie tylko optycznie powiększa pomieszczenie, ale daje poczucie świeżości, higieny i komfortu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Anwis
#okna #czytelnia #w okno #okna i drzwi #roleta #anwis #Osłony - rolety, markizy itp.

Więcej tematów: