Blachodachówka modułowa RIGA — nowy system dachowy od Galeco

Podziel się:

Firma Galeco zdecydowała się na poszerzenie swojej oferty o nowy segment produktów – systemy dachowe. Blachodachówka modułowa RIGA to mocna odpowiedź na rosnące oczekiwania inwestorów oraz wykonawców w segmencie stalowych pokryć dachowych. Łatwa w montażu, estetyczna, trwała i ekologiczna — to najważniejsze zalety nowego produktu.

dach, blachodachówka, RIGA, Galeco

Blachodachówka RIGA nowość od Galeco


 

RIGA to blachodachówka modułowa, która świetnie sprawdzi się nie tylko na nowych dachach, ale również tych poddawanych renowacjom. Jej kompaktowa forma i symetryczny kształt pozwalają na rozpoczęcie montażu zarówno od lewej, jak i od prawej strony połaci dachu. Pozwala to na znaczącą minimalizację odpadów, zwłaszcza przy dachach kopertowych. Jest to też jeden z najbardziej wydajnych profili na rynku — jego powierzchnia efektywna to aż 0,83 m2. Dzięki modułowej formie blachodachówki jest ona łatwa i szybka w montażu oraz ułatwia proces logistyczny. Dodatkowo przetłoczenia boczne wraz z mikrofalą zwiększają sztywność blachy, zapewniając większe bezpieczeństwo podczas montażu oraz w trakcie poruszania się po dachu.

dach, blachodachówka, RIGA, Galeco

Blachodachówka RIGA od Galeco


 

Blachodachówka RIGA ma nie tylko wysokie parametry techniczne, ale również jest idealnym produktem dla osób, które chcą dbać o środowisko. Do produkcji systemu wykorzystano dedykowaną do dachów modułowych powlekaną organicznie stal GreenCoat® Crown BT. Zawiera ona bazującą na biotechnologii powłokę, która produkowana jest ze szwedzkiego oleju rzepakowego, zamiast składników ropopochodnych.

dach, blachodachówka, RIGA, Galeco

Blachodachówka RIGA od Galeco


 

Blachodachówka RIGA dostępna jest w dwóch kolorach: ciemnym graficie (RAL 7021) oraz czerni (RAL 9005), które świetnie wpisują się w aktualne trendy architektoniczne. Ponadto jest dopasowana kolorystycznie oraz kompatybilna z systemami rynnowymi z oferty Galeco oraz ekonomicznej marki Q Stalyo. Producent udziela na system 40 lat gwarancji technicznej na korozję perforacyjną oraz 15 lat na wygląd estetyczny.  

To dopiero nasz pierwszy krok w nowym segmencie rynku — mówi Szczepan Buryło, Prezes Zarządu Galeco. — Już wkrótce, z uwagi na dynamicznie poszerzaną ofertę naszej marki, do RIGI dołączą kolejne systemy dachowe — zapowiada.

dach, blachodachówka, RIGA, Galeco

Nowe logo Galeco


RIGA, dzięki modułowej formie pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej, gwarantując dostępność produktu „od ręki”, bez konieczności oczekiwania na produkcję pod zamówienie. Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta: https://galeco.pl/produkty/blachodachowka-modulowa-galeco-riga

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Galeco
#wiadomości #nowości #dachy #pokrycie dachowe #galeco #promowany #promowany_dachy #produkty #Buduj z Galeco #Szczepan Buryło #blachodachówka #Blachodachówka modułowa RIGA

Więcej tematów: