Nowy tynk weberpas silicon AquaBalance

Podziel się:

Odkryj inteligentny tynk weberpas silicon AquaBalance, który dzięki swojej unikalnej strukturze zapobiega tworzeniu się filmu wodnego, reguluje poziom zawilgocenia ścian i zachowuje piękne kolory przez lata.

Jak działa technologia AquaBalance?

Czysta i zadbana fasada jest wizytówką każdego budynku. Wykorzystaj tynk silikonowy weberpas silicon AquaBalance i pozbądź się zawilgoconej i porośniętej elewacji.

Unikalność technologii AquaBalance polega na wyjątkowej strukturze powłoki, która powoduje, że woda nie zbiera się w krople, ale jest rozprowadzana po powierzchni. Kropla wody jest bardzo szybko wypłaszczana, tym samym powierzchnia parowania staje się dużo większa i woda błyskawicznie odparowuje. Powierzchnia ściany bardzo szybko staje się sucha uniemożliwiając możliwość pojawienia się glonów, które potrzebują do wegetacji środowiska wodnego. Tym samym elewacja pozostaje przez długie lata wolna od glonów, grzybów i pleśni.

Co wyróżnia tynk AquaBalance?

- Odporny na porastanie glonami
Krople wody są rozprowadzane po powierzchni i błyskawicznie odparowują.

<b>- Trwały</b>
Zapewnia wieloletnią ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, również zanieczyszczeń powietrza.

- Elastyczny
Odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia termiczne związane z bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych.

- Wydajny
Nawet do 20% niższe zużycie niż w przypadku powszechnie używanych tynków, dzięki jego łatwej aplikacji, plastyczności oraz świetnej przyczepności.

- Silikonowy
Cząsteczki brudu nie przywierają trwale do powłoki, nawet tłuste zanieczyszczenia (np. sadza) dają się łatwo usunąć.

- Certyfikowany
Wysoka jakość potwierdzona specjalistycznymi badaniami w akredytowanych laboratoriach w kraju i za granicą.

- Dostępny w 320 kolorach
Szerokiej gamie kolorów wg wzornika barw weber Color Navigator. Wybierz kolor dla siebie na koloryelewacji.pl

- Zapewnia ochronę na każdym podłożu
Nowy tynk silikonowy w technologii AquaBalance oferuje wiele możliwości aranżacji i ochrony Twojej elewacji. Można go stosować na różnych materiałach izolacyjnych – wełna mineralna, styropian, płyta rezolowa.

Łatwiejsza aplikacja AquaBalance

Tynk weberpas silicon AquaBalance nie tylko zabezpiecza budynek, ale ułatwia również prace wykonawcom. Tworzy trwałą warstwę na powierzchni ściany, a dzięki swojej elastycznej powłoce może dostosować się do każdego podłoża. Jest bardzo łatwy w nakładaniu, dzięki czemu nakłada się go szybko i równomiernie.

Czas otwarty (czas przesychania) produktu wynosi ok. 30 minut, co wydłuża okienko, w którym można wykonywać połączenia tynkowanej elewacji. To jednak niejedyne zalety tego rozwiązania! Używając tynku weberpas silicon AquaBalance, ograniczamy zużycie materiału na 100 m2 o nawet 20%. Specjalnie dobrane kruszywa i najwyższej jakości żywica silikonowa powodują, że tynk nakłada się niezwykle łatwo, osiągając natychmiast ładny regularny wygląd powierzchni.

Produkt Jest dostępny w fakturze „baranek” w granulacjach 1,0 mm ; 1,5 mm i 2,0 mm. Może być stosowany na systemach ociepleniowych ze styropianem i z wełną mineralną.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: WEBER
#ściany #weber #tynk #elewacja #produkty

Więcej tematów: