Dwa światy uchwytów meblowych

Podziel się:

Świat uchwytów meblowych dzieli się na dwie części. Jedna to modele dyskretne, nie rzucające się w oczy i minimalistycznie skromne. Choć dekoracyjne, pozostają jakby na drugim planie, dopełniając meble i stanowiąc ważną, a jednak nieczęsto dostrzeganą „kropkę nad i”.

Zupełnie inne są uchwyty z drugiej grupy. Utrzymane w różnych stylach mają być widoczne i wręcz determinować design mebli, na których się znajdują. Do grupy tej należą modele w różnych stylach: klasycznym, retro, secesyjnym, ale też modernistyczne i ascetycznie proste. Niektóre stanowią osobne dzieła sztuki, od których nie można odwrócić wzroku.
W ofercie marki REJS znaleźć można uchwyty z obu tych grup. Teraz zaś dołączają do niej kolejne trzy wyjątkowe propozycje.

Dekoracyjna prostota uchwytów Lino

Pierwszy z premierowych modeli to bardzo dekoracyjny, choć zarazem wyjątkowo prosty, przykręcany uchwyt Lino. Wyróżnia się on przede wszystkim rozmiarem – ma aż 1200 mm długości. Ale nie tylko to stanowi o jego wyjątkowości. 
Montowane zazwyczaj wertykalnie uchwyty Lino tworzą ciekawe, wizualne podziały na modnych dziś zabudowach wielkogabarytowych. Dostępne w kolorach: złotym i czarnym, pasują m.in. do kuchni i garderoby. Świetnie prezentują się zwłaszcza na prostych frontach utrzymanych w głębokich kolorach.

Skromnie, skromniej, Lira

W zupełnie innym stylu utrzymane są minimalistyczne uchwyty Lira. Bardzo skromne, a jednak pełne uroku, zachwycają subtelną, miękką linią powtórzoną zarówno w modelu przykręcanym, jak i gałce.

Są stosunkowo niewielkie: gałka ma zaledwie 32 mm wysokości, uchwyt zaś: 30 mm wysokości i od 144 do 336 mm długości, dzięki czemu można je dopasować do mebli różnych typów. W każdym przypadku stanowić będą perfekcyjne uzupełnienie komody czy szafy. Zwłaszcza że proponowane są w najpopularniejszych obecnie kolorach: połyskującym złocie i głębokiej, matowej czerni.

Geometria przede wszystkim – Tetriss

Wieszaki meblowe Tetriss – trzecia z nowości REJS – wyróżniają się uporządkowanym, symetrycznym kształtem geometrycznych brył. Występują w dwóch wydaniach, jako wieszaki pojedyncze i nieco większe wieszaki podwójne. Dostępne są w trzech kolorach: aluminium, chromie i czerni. Zastosowanie znajdą w różnych pomieszczeniach i zabudowach – od kuchni, poprzez spiżarnię, aż po garderobę, łazienkę oraz przedpokój.

www.rejs.eu

www.e-rejs.eu 
 

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#czytelnia #meble #wnętrza #do dekorowanie #akcesoria #do meble #materiał partnera #rejs

Więcej tematów: