ISOVER doceniony przez klientów. Marka zdobywcą I. miejsca w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Systemy dociepleń”

Podziel się:
ISOVER doceniony przez klientów. Marka zdobywcą I. miejsca w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Systemy dociepleń”

ISOVER umacnia się na pozycji lidera branży. Producent wełny mineralnej i rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa, przemysłu i energetyki po raz 13. z rzędu zajął I. miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Systemy dociepleń”. To ogromny sukces marki i dowód na jej rosnącą rozpoznawalność oraz nieustanne zaufanie, jakim darzą ją klienci.

ISOVER z 13. tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości

ISOVER to marka, która doskonale znana jest nie tylko przedstawicielom branży budowlanej, ale też każdemu, kto kiedykolwiek miał do czynienia z ocieplaniem budynku. W ciągu 30 lat funkcjonowania na polskim rynku konsekwentnie budowała swoją pozycję i renomę, stając się liderem wśród producentów wełny mineralnej szklanej oraz wiodącym producentem izolacji z wełny skalnej. Potwierdzeniem jej silnej pozycji są nie tylko wyniki sprzedaży, ale też wysoka rozpoznawalność w grupie docelowej i szerokie grono klientów darzących markę zaufaniem. Dowodem uznania z ich strony jest przyznanie ISOVER, już po raz 13. z rzędu, tytułu Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Systemy dociepleń” w plebiscycie organizowanym przez redakcję „Strefy Gospodarki” – dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”.

Lider rynku doceniony przez konsumentów

Konsumencki Lider Jakości to jedno z najbardziej prestiżowych i cenionych wyróżnień, jakie mogą zdobyć producenci wyrobów budowlanych, ponieważ przyznawane jest w oparciu o analizę wyników ogólnopolskich badań przeprowadzanych wśród ponad 15 000 respondentów. Ankietowani w głosowaniu wskazują nie tylko najlepsze jakościowo marki, ale też argumentują swój wybór i określają stopień rozpoznawalności produktów i usług oraz poziom lojalności wobec nich. Dzięki temu możliwe jest poznanie autentycznych opinii konsumentów – wykonawców oraz inwestorów indywidualnych – na temat rozwiązań sklasyfikowanych w kilkuset kategoriach asortymentowych. W tegorocznej edycji konkursu to właśnie ISOVER okazał się marką o najwyższej rozpoznawalności w kategorii „Systemy dociepleń”, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Respondenci wskazywali także na doskonałą jakość rozwiązań producenta (w tym przede wszystkim ich trwałość i wytrzymałość), która idzie w parze z przystępną ceną. Badani podkreślali również, że nigdy nie zawiedli się na marce, a ich wysoka ocena wynika z wielu lat pozytywnych doświadczeń w pracy z oferowanymi przez nią produktami, które za każdym razem spełniały swoje zadanie.

Każda otrzymana nagroda cieszy, gdyż jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas rozwiązań i skuteczności obranej strategii biznesowej. Zdobycie przez ISOVER już po raz 13. z rzędu tytułu Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Systemy dociepleń” to dla nas powód do radości, ale też dumy, tym bardziej, że wyróżnienie to przyznawane jest na podstawie badania, które ma niezależny charakter i w którym uczestniczy wyjątkowo liczne grono aktywnych konsumentów, zarówno inwestorów indywidualnych, jak i wykonawców. Wyniki tegorocznej edycji po raz kolejny potwierdzają, że konsumentom zależy na wysokiej jakości produktów izolacyjnych, po które sięgają. A ta gwarantuje komfort termiczny i akustyczny oraz oszczędności w użytkowaniu domu latem i zimą. Pozytywne opinie respondentów to nie tylko dowód nieustannej przynależności ISOVER do grona najlepiej ocenianych i najbardziej rozpoznawalnych marek budowlanych, ale też wyraźny sygnał, że nasze produkty, które cechuje najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, wynoszący nawet 0,030 W/(m*K), spełniają oczekiwania zarówno ekspertów branżowych, jak i klientów – podkreśla Zuzanna Schön, Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Marketingu ISOVER.

O ISOVER:

ISOVER, światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i wiodący producent izolacji z wełny skalnej, oferuje szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych, a także do izolacji technicznych i przemysłowych.

Firma obchodziła w 2023 roku 30-lecie działalności w Polsce.
Produkty marki ISOVER cechuje najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi nawet 0,030 W/(m*K). 

Więcej: www.isover.pl

O GRUPIE SAINT-GOBAIN:

Saint-Gobain, światowy lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały oraz usługi dla rynku budowlanego i przemysłowego. Zintegrowane rozwiązania w zakresie renowacji budynków publicznych i prywatnych, lekkiego budownictwa oraz dekarbonizacji budownictwa i przemysłu są opracowywane w procesie ciągłej innowacji i zapewniają zrównoważony rozwój i efektywność. Zobowiązanie Grupy wyrażone jest w jej celu nadrzędnym: “MAKING THE WORLD  

A BETTER HOME”.
Wartość sprzedaży w 2022 roku: 51,2 mld EUR.
168 000 pracowników w 75 krajach.
Firma podjęła zobowiązanie do osiągnięcia neutralności węglowej do 2050 roku.

Więcej: www.saint-gobain.pl

 

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: ISOVER
#wiadomości #termoizolacje fundamentów #izolacje #ściany #Isover #wiadomosci #materiał partnera

Więcej tematów: