Nowa Gwarancja Jakości Icopal - trwała hydroizolacja dzięki rozwiązaniom systemowym

Podziel się:

W dzisiejszych czasach jakość materiałów budowlanych ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o tak kluczowe elementy jak dach i fundamenty. Te części konstrukcji odgrywają fundamentalną rolę w zapewnieniu długowieczności i bezpieczeństwa budynków. Obecnie inwestorzy coraz częściej poszukują produktów, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również oferują dodatkowe gwarancje. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania inwestorów oraz wykonawców, marka Icopal - renomowany dostawca materiałów hydroizolacyjnych, wprowadza nowy, unikalny na polskim rynku system Gwarancji Jakości Icopal.

Czym jest Gwarancja Jakości Icopal?

To unikalny system gwarancyjny, który pozwala na stworzenie kompatybilnych i kompleksowych systemów hydroizolacyjnych, obejmujących cztery obszary zastosowań: dachy płaskie, fundamenty, tarasy oraz dachy zielone. System Gwarancji Jakości Icopal łączy wybrane produkty marki Icopal w spójny układ hydroizolacyjny. Dobierając do papy wierzchniego krycia kolejne warstwy – papę podkładową lub wybrane komponenty Icopal, inwestorzy i wykonawcy zyskują wydłużony okres gwarancji - nawet do 34 lat. Im więcej produktów znajdzie się w wybranym rozwiązaniu hydroizolacji – tym dłuższa gwarancja.

Korzyści dla Inwestora:

  • Bezpieczeństwo i przedłużona ochrona: Dzięki starannie dobranym produktom, inwestorzy otrzymują układ hydroizolacyjny o zwiększonej żywotności i trwałości. Zastosowanie kompleksowych rozwiązań od jednego producenta to również większy komfort i pewność, że wszystkie elementy systemu będą ze sobą kompatybilne.
  • Elastyczność: Wybierając hydroizolację z portfolio Icopal, inwestorzy mają możliwość dostosowania rozwiązania do specyfiki i wymagań projektowych inwestycji. Elastyczność w doborze produktów z grup Standard, Plus i

 

Premium umożliwia znalezienie optymalnego rozwiązania dla różnych warunków budowlanych.

 

  • Komfort: Kompletny układ hydroizolacji od jednego producenta to rozwiązanie komfortowe dla inwestora dzięki spójności i kompatybilności wszystkich elementów. Zgodność technologiczna nie tylko znacząco zwiększa bezpieczeństwo i trwałość układu hydroizolacyjnego, ale także pozwala uniknąć rozproszonej odpowiedzialności jaka występuje w przypadku doboru produktów od różnych dostawców.

90 dni na rejestrację Gwarancji

Proces rejestracji gwarancji został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowników. Przejrzysty formularz online pozwala na szybkie i łatwe zarejestrowanie gwarancji w ciągu 90 dni od daty zakupu. Aby otrzymać Gwarancję Jakości Icopal, wystarczy:

  • odwiedzić stronę www.gwarancje.icopal.pl w ciągu 90 dni od daty zakupu;
  • wypełnić formularz online, wybierając produkty, które mają zostać objęte gwarancją i podać dane beneficjenta;
  • podać nazwę oraz adres inwestycji i wysłać formularz. Dokument gwarancyjny wraz z indywidualnym numerem zostanie wysłany na podany adres e-mail.

Rejestracja gwarancji online oraz więcej informacji na temat Gwarancji Jakości Icopal na stronie: www.gwarancje.icopal.pl

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: BMI
#czytelnia #dachy #hydroizolacje dachów #bmi

Więcej tematów: