<

Wewnętrzne ocieplenie domu

Rosnące oczekiwania co do energooszczędności domu sprawiają, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności ułożenia izolacji termicznej nie tylko „wokół” budynku (przy gruncie, na ścianach i dachu), ale i w środku.

Więcej...

Co warto wiedzieć o schodach zewnętrznych?

Schody zewnętrzne muszą zapewniać pełne bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Podczas budowy lub remontu domu warto pamiętać o tym, czym powinny się wyróżniać i jakie są najciekawsze trendy dotyczące wzornictwa i kompozycji.

Więcej...

Trend na nawierzchnie w dużych formatach – płyty tarasowe i kostki brukowe

Dążenie do zwiększania formatu pojedynczego elementu to trend, który od pewnego czasu jest wyraźnie zauważalny zarówno przy wykańczaniu wnętrz, jak i w aranżacji ogrodów. Wielkoformatowych produktów nie mogło więc zabraknąć wśród materiałów nawierzchniowych.

Więcej...

Jak i z czego wykonać wygodne schody zewnętrzne?

Na co zwrócić uwagę podczas aranżowania strefy wejściowej i jaki materiał na stopnie zewnętrzne spełni nasze oczekiwania?

Więcej...

Mieszkanie w wysokiej rozdzielczości

Jednym z najprostszych sposobów na efektowne urządzenie mieszkania, czy to własnego, czy do wynajęcia, jest wykorzystanie dekoracji ściennych. W Polsce kojarzą się one wciąż z PRL-owską fototapetą, ale zarówno pod względem wzornictwa, jaki i materiałów, z których są wykonane, nie...

Więcej...

Płytki Solar marki Opoczno

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Opoczno stworzyło kolekcję Solar i po udanym debiucie wzbogaciło serię o nowy, szary kolor.

Więcej...

Murki oporowe w ogrodzie

Zróżnicowana pod względem rzeźby terenu działka wymaga zabezpieczenia skarp, uskoków, bocznych krawędzi schodów

Więcej...

Projektowanie ciągów komunikacyjnych dla osób niewidomych i słabowidzących

Sposób ułożenia brukowanej nawierzchni i rodzaj użytego do jej budowy materiału mają znaczenie nie tylko dla niepełnosprawnych o obniżonej sprawności ruchowej

Więcej...

Klejenie marmuru na schodach betonowych

Jak przykleić płyty z marmuru na schody betonowe

Więcej...

Schody wystrojem domu

Każdy właściciel domu marzy o tym, by jego posesja zwracała uwagę przechodniów i przyciągała wzrok pięknem zaaranżowanej przestrzeni i urodą zastosowanych materiałów...

Więcej...
Loading...