<

Spotkanie stowarzyszeń reprezentujących branżę budowlaną z Sipur

Spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń reprezentujących branżę budowlaną zorganizowane przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM.

Więcej...

Podsumowanie działań SIPUR w III kwartale br.

Sipur podsumowuje III kwartał 2016 roku.

Więcej...

Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 z marką Sipur

W tegorocznej jubileuszowej 25 edycji targów wzięło udział ponad 800 firm z 32 krajów świata. Na stoiskach pokazano ponad 130 rynkowych nowości, w tym kilkanaście absolutnych premier, a eksperci i zaproszeni goście wygłosili kilkaset prelekcji na wielu konferencjach, seminariach i...

Więcej...

Zgromadzenie Ogólne PU Europe 2015

9 października br. w Poznaniu w hotelu Novotel Centrum odbyło się Zgromadzenie Ogólne PU Europe.

Więcej...

Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2015 - Sipur

W Warszawie w hotelu Sound Garden odbyła się 18-ta edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego, zorganizowana przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

Więcej...

Sipur patronem Targów 4Insulation

Już po raz drugi „SIPUR” patronował oraz uczestniczył w Międzynarodowych Targach Izolacji Przemysłowych 4INSULATION połączonych z Targami Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE.

Więcej...

Prezentacje dla profesjonalistów branży budowlanej

W ostatnim kwartale br. kontynuowano spotkania przedstawicieli „SIPUR” z inżynierami i technikami budownictwa oraz studentami wyższych uczelni.

Więcej...

Konferencja POLIURETANY 2015 sponsorowana przez SIPUR

Marka SIPUR uczestniczyła w kolejnej edycji Konferencji Naukowo - Technicznej POLIURETANY 2015 - współpraca na rzecz innowacji.

Więcej...

SIPUR na prezentacji „POLIURETAN IZOLUJE LEPIEJ”

Pod hasłem „POLIURETAN IZOLUJE LEPIEJ” przedstawiciele SIPUR kontynuowali spotkania edukacyjne z inżynierami i technikami budownictwa.

Więcej...

Marka SIPUR wspiera warsztaty OSSA 2015

Marka SIPUR po raz kolejny znalazła się w gronie organizacji i firm wspierających Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury OSSA, które są organizowane co roku w innym mieście.

Więcej...
Loading...