<

Jak samodzielnie odświeżyć meble w pokoju dziecięcym?

Urządzanie dziecięcego pokoju to przyjemność i wyzwanie. Wiele osób pragnie samodzielnie wykonać wiele elementów. Zdarza się także, że niektóre części wyposażenia z czasem wymagają odświeżenia. Wówczas można zdecydować się na własnoręczne odnowienie wystroju.

Więcej...

Aranżacja przestrzeni dla dzieci – 6 rzeczy, o których warto pamiętać

Urządzenie pokoju dla naszych pociech może stać się nie lada wyzwaniem. Chcąc dla dziecka jak najlepiej, łatwo przedobrzyć, przy okazji słono przepłacając za projekt. Dlatego też warto wszystko przemyśleć i dokładnie zaplanować, aby zrobić to dobrze i z rozwagą. W efekcie powinniśmy...

Więcej...

5 najczęściej popełnianych błędów w trakcie urządzania pokoju dla dziecka

Pokój dziecięcy często kojarzy się z meblami w wersji „mini” i rzeczywiście takie powinny się w nim znaleźć. Nie chcąc jednak być...

Więcej...

4 pomysły na szybką zmianę pokoju dziecka

Jeśli meble w pokoju dziecka mają drobne uszkodzenia lub ich kolor przestał nam odpowiadać, odświeżmy ich wygląd. W sytuacji, gdy nasz maluch nie wyrósł jeszcze z biurka czy łóżka, nie warto inwestować w nowe wyposażenie, a ...

Więcej...

RuckZuck radzi, jak stworzyć dziecku najlepsze warunki do nauki

... spersonalizowana aranżacja wnętrza sprawi, że dziecko z przyjemnością będzie realizowało w nim swoje hobby.

Więcej...

Jak urządzić mieszkanie z myślą o najmłodszych?

Najmłodsi są nieustraszonymi odkrywcami i chętnie sięgają po wszystkie przedmioty, które znajdują się w zasięgu ich rąk.

Więcej...

Jak samemu wykonać krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem?

Krzesełko posiada siedzisko na dwóch wysokościach, zmiennych w zależności od wieku dziecka (wystarczy obrócić mebel), może być także używane jako stolik.

Więcej...

Jaki wybrać materac dla naszego malucha?

Wybór materaca dla nowonarodzonego dziecka to wyzwanie. Waga malucha będzie się zmieniać, podobnie jak jego wzrost i poziom aktywności. Na rynku dostępne są materace o różnej wielkości, grubości i wykonane z rozmaitych tworzyw. Jaki wybrać?

Więcej...

Ciepły i bezpieczny pokój dla dziecka

Finezyjny wystrój wnętrza oraz przemyślany układ pomieszczenia to za mało. Równie istotna jest komfortowa temperatura.

Więcej...

Meble dziecięco – młodzieżowe Calmo od firmy Pinio

Kolejna kolekcja cenionej w Polsce i za granicą marki Pinio to proste formy stanowić mogą doskonałą bazę dla aranżacji w każdym stylu i pasują do każdego wnętrza. A co najważniejsze, nigdy się nie nudzą.

Więcej...
Loading...