<

Europejskie produkty Guardian Glass ze szkła float, szkła laminowanego i szkła powlekanego ponownie otrzymały certyfikat Cradle to Cradle Bronze

Firma Guardian Glass ma przyjemność ogłosić, że ponownie uzyskała certyfikat Cradle to Cradle na poziomie Bronze dla trzech rodzin produktów – szkła float, powlekanego i laminowanego – produkowanych w zakładach w Europie.

Więcej...

Nowe szkło Guardian SunGuard® SNX 70 — światło, wygoda i elegancja — z każdej perspektywy

Firma Guardian Glass Europe wprowadziła na rynek najnowszy produkt z wiodącej serii produktów SunGuard<sup>&reg;</sup> eXtraSelective — Guardian SunGuard<sup>&reg;</sup> SNX 70.

Więcej...

Guardian Glass uruchamia nowy coater w zakładzie produkcyjnym w Częstochowie

Nowy coater, nowa linia produkcyjna szkła float oraz nowe produkty dowodem zaangażowania firmy w Europie i potwierdzeniem misji tworzenia produktów poprawiających standard życia.

Więcej...

Energooszczędny potencjał nowoczesnych przeszkleń

Blisko 30 procent energii mniej zużywałyby europejskie budynki w 2030 r., gdyby we wszystkich zainstalowanowano przeszklenia o wysokich parametrach – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie organizacji Glass for Europe.

Więcej...

Guardian Glass uruchamia portal „Guardian Inspiration”

Własna bazę pomysłów i inspiracji przy pomocy nowej internetowej platformy z projektami referencyjnymi z wykorzystaniem szkła Guardian dla architektów, projektantów i wykonawców fasad.

Więcej...

Szkło przeciwsłoneczne zapewnia architektom swobodną grę kolorami i refleksami na elewacji siedziby BNL-BNP Paribas w Rzymie

Budynek głównej siedziby grupy BNL-BNP Paribas jest doskonałym przykładem skutecznego połączenia innowacyjnego projektu architektonicznego z optymalnym komfortem osób przebywających w budynku.

Więcej...

Guardian Glass otwiera produkcję szkła w fabryce w Oroshaza (Węgry)

Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na szkło laminowane w Europie, firma Guardian Glass otwiera nową linię produkcyjną szkła laminowanego w fabryce w Oroshaza na Węgrzech.

Więcej...

Guardian Glass planuje wybudować nową fabrykę szkła w Polsce

To dowód na wiarę w potencjał regionu oraz rosnące zapotrzebowanie na produkty szklane.

Więcej...

Zwycięzcy konkursu Guardian Student Design Challenge 2016

Zadaniem konkursu było stworzenie i opracowanie przez studentów pomysłów na zastosowanie szkła antyrefleksyjnego Guardian Clarity<sup>™</sup> w następujących przestrzeniach: mieszkalnej, roboczej, kulturalnej I wypoczynkowej.

Więcej...

Guardian Glass stawia na szkło float ExtraClear®

Odpowiadając na obecne w branży trendy większej przejrzystości i neutralności szkła, firma Guardian Glass ukończyła w Europie proces przekształcenia całej produkcji szkła bezbarwnego oraz przetworzonego na Guardian ExtraClear®.

Więcej...
Loading...