newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 5 lipca 2020
13.03.2017r...

EKO-OKNA z Diamentem Forbesa

Firma EKO-OKNA S.A. po raz drugi z rzędu zajęła wysokie miejsce w rankingu Diamentów Forbesa. W województwie śląskim plasuje się na 3 pozycji wśród przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250 mln zł rocznie, zaś w Polsce zajmuje 17 miejsce. Taki wynik to efekt wdrożenia i sukcesywnej realizacji strategii, którą Spółka przyjęła 5 lat temu.
Fot. Eko-Okna
Fot. Eko-Okna
Zwieńczeniem wszystkich działań firmy Eko-Okna jest z pewnością kolejny Diament Forbesa.

Nagroda jest wyjątkowa, ponieważ podkreśla znaczenie firmy na rynku krajowym i motywuje do dalszego rozwoju. - Każde wyróżnienie jakie otrzymujemy ogromnie nas cieszy i utwierdza w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę. Ale do nagród podchodzimy z pokorą. Najbardziej koncentrujemy się na kliencie, dobrze wykonanym produkcie i obsłudze - to są nasze priorytety - podsumowuje Mateusz Kłosek.
--
REKLAMA:
--
Warto wiedzieć, że ranking Diamentów Forbesa tworzony jest przez firmę Bisnode Polska w partnerstwie miesięcznika Forbes od 2006 roku. W zestawieniu uwzględnia się firmy, które w trzech ostatnich latach najdynamiczniej zwiększały swoją wartość. Pozycja opracowana jest na podstawie sprawozdań finansowych za rok obrachunkowy złożonych w KRS lub opublikowanych w Monitorze Polskim B.

źródło: Eko-Okna

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d