newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 7 sierpnia 2022
24.01.2020r...

Czym wyróżnia się drabina PLS?

Praca na wysokości wymaga odpowiedniego sprzętu by przebiegała sprawnie, szybko i bezpiecznie. Istnieje produkt, który idealnie spełnia się w trudnych warunkach, a jego konstrukcja powoduje, że może konkurować nawet z rusztowaniem. W tym artykule uwagę skupiamy na drabinie PLS Faraone i ogromie jej zastosowań, w porównaniu do innych drabin magazynowych.
Fot. Faraone
Fot. Faraone

Drabina hybrydowa PLS FARAONE konkurencją dla rusztowania

Aluminiowe drabiny PLS posiadają cechy, które czynią je alternatywą dla innych drabin, a nawet dla rusztowań.

- Z platformą PLS można wykonywać podobne prace co z lekkiego rusztowania jezdnego a porównując koszt zakupu, jest to tańsze rozwiązanie, które nie wymaga uprawnień do montażu – podkreśla Krzysztof Godlewski, ekspert firmy Higher z Żarowa.

Do rozłożenia platformy PLS wystarczy jedna osoba, a czas montażu zajmuje około minuty.

- Z uwagi na wagę i gabaryty w porównaniu do rusztowania, platforma PLS jest o wiele łatwiejsza w transporcie - można ją przewieźć nawet samochodem osobowym – mówi nasz ekspert. – Dzięki kompaktowym wymiarom bez problemu można nią manewrować również w pomieszczeniach zamkniętych – ocenia Krzysztof Godlewski.
--
REKLAMA:
--
Inną ważną zaletą drabiny PLS jest możliwość pracy w terenie czy na nierównym terenie.

- Teleskopowa konstrukcja sprawia, że drabina PLS posiada możliwość ustawiania na schodach bądź nierównym podłożu. Nie wszystkie rusztowania aluminiowe mają taką możliwość – dodaje ekspert firmy Higher.

Znajdź swoją drabinę magazynową

Drabiny PLS znajdziesz na stronie www.sklep.drabiny.info, która zajmuje się sprzedażą internetową i bezpośrednią.W razie potrzeby doradcy techniczni pomogą wybrać Ci odpowiedni model.źródło: Higher

Artykuły podobne:

d