newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
19.02.2020r...

FAKRO podczas V edycji 4 Design Days

Światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych firma FAKRO, aktywnie uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Nie mogło jej także zabraknąć podczas targów 4 Design Days - wyjątkowego eventu dotyczącego architektury i designu
Na 4 Design Days, w jednym miejscu i w jednym czasie spotkali się architekci, producenci oraz inwestorzy. Na stoiskach i ekspozycjach prezentowane były produkty, które są nie tylko zaawansowane techniczne ale przede wszystkim wyróżniają się swoim wzornictwem. Ważnym elementem targów były panele dyskusyjne, które zdominowała tematyka ekologiczna.

Fot. FAKRO
Fot. FAKRO

Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, reprezentowała firmę FAKRO w dwóch panelach: „Osiedla na nowo” oraz „Materiały”. W pierwszym uczestniczyli najwybitniejsi polscy architekci, a wśród nich także Robert Konieczny, Ambasador marki FAKRO.
--
REKLAMA:
--
4 Design Days to czas wartościowych i inspirujących spotkań. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i zapoznali się z naszą ofertą. Dziękujemy również za obecność architektowi Robertowi Koniecznemu, który znany jest z wyjątkowych projektów i nowatorskiego podejścia do Światła, Bryły i Sztuki - komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz.

Fot. FAKRO
Fot. FAKRO

Mądre projektowanie, ta myśl towarzyszyła mi jak i wielu dyskusjom podczas tegorocznych targów 4DD. Przyszłość wymaga od architektów, inwestorów i dostawców technologii bardzo perspektywicznego myślenia, świat się zmienia, będzie się zmieniać bardziej, tu konieczne są pragmatyczne i nowoczesne rozwiązania, widziałem takie między innymi na stoisku FAKRO – dodaje Robert Konieczny.

Fot. FAKRO
Fot. FAKRO

4 Design Days 2020 odbyło się w dniach 6-9 lutego br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 prelegentów. Dni branżowe zgromadziły ponad 10 tys. gości biznesowych – architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych. W dniach otwartych udział wzięło ponad 25 tys. osób, dla których przygotowano spotkania z ekspertami, gwiazdami telewizji i warsztaty.

Zapraszamy na krótką relację FAKRO z 4 Design Days.źródło: FAKRO

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d