newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 29 stycznia 2023
24.01.2023r...

Master Line - Nowy system okienny i HST w ofercie firmy PAGEN

Aluminiowy system okienny o solidnej konstrukcji, spełniający normy dot. izolacji termicznej i akustycznej oraz tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne dostępne we wszystkich schematach zabudowy zostały wprowadzone do oferty firmy PAGEN. Producent zapewnia, że oprócz walorów użytkowych, Klientów zaskoczy atrakcyjna cena nowej linii systemów aluminiowych.
Fot. PAGEN
Fot. PAGEN
Fot. PAGEN
Fot. PAGEN

Fot. PAGEN
Fot. PAGEN
Okna Master Line AS-75 cechuje minimalistyczne wzornictwo odpowiadające najnowszym trendom, niski próg balkonowy w wersji R oraz RU z zachowaną ciągłością uszczelnienia po obwodzie oraz aluminiowe zaślepki odwodnienia, które stanowią wyraz dbałości o każdy element wykończenia produktu.

Okna w nowym systemie firmy PAGEN mogą występować w wariancie INDUSTRIAL, charakteryzującym się specjalnym industrialnym designem, uzupełnionym systemowymi szprosami w wersji płaskiej lub przestrzennej. System pozwala także na tworzenie narożników cało-szklanych i okien narożnych z szybą stepowaną.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób budując swój wymarzony dom stawia na okna aluminiowe i duże przeszklenia. To one dają poczucie wolności i wrażenie nieograniczonej przestrzeni. Wprowadzając do oferty nowy aluminiowy system okienny i HST zadbaliśmy o to, aby spełniały one tak zdefiniowane oczekiwania Klientów i były przy tym atrakcyjne cenowo – powiedział Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy.

Fot. PAGEN
Fot. PAGEN
Fot. PAGEN
Fot. PAGEN

Wprowadzone do oferty drzwi tarasowe Master Line AS-178 HS zapewniają trwałość i prawidłowe funkcjonowanie niezależnie od znacznych różnic temperatur wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, a płaskie zaczepy zasuwnicy drzwiowej gwarantują estetykę i bezpieczeństwo użytkownika. System drzwi tarasowych o wąskich profilach zabudowy i zagniatanych połączeniach ram, wyposażono w rozwiązanie tzw. wąskiego słupka, niskiego progu oraz systemową moskitierę.

System HST Master Line daje możliwość wykonywania konstrukcji we wszystkich schematach zabudowy, a także całkowitej zabudowy ramy w warstwie ocieplenia. Co istotne możemy tworzyć także kombinacje dwu-, trzy-, cztero- i sześcioelementowych na bazie ościeżnicy dwu- lub trzytorowej – podsumowuje Sebastian Sosin, Dyrektor Produkcji w PAGEN.
--
REKLAMA:
--
Więcej informacji o produkcie na stronie internetowej www.pagen.pl oraz w salonach sprzedaży.

źródło: PAGEN

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d