Protos od Schedpol: wytrzymały brodzik o nowoczesnym designie

Podziel się:
Nowoczesna łazienka to pomieszczenie, w którym na równi z funkcjonalnością liczy się wygląd. Wyposażenie łazienki musi być nie tylko bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, ale i stylowe. Seria brodzików Protos marki Schedpol Schedline Collection to przykład wzornictwa z najwyższej półki – niezwykła wytrzymałość łączy się tu z nowoczesnym designem, stanowiąc gotowy przepis na udaną aranżację prysznica.

Fot. SchedpolFot. SchedpolFot. SchedpolFot. Schedpol

Lekka i stabilna konstrukcja

Brodziki z serii Protos wyróżniają się doskonale przemyślaną konstrukcją wykonaną w technologii Stabilsound Plus®, która pozwoliła na znaczną redukcję wagi przy zachowaniu pełnej stabilności. Jej istotą jest wielowarstwowy, acz niezwykle lekki kompozyt Stonicryl®, który zapewnia trwałość oraz solidność całej bryły. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały, w pełni odporny na nacisk oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Stuprocentową stabilność brodzika, zarówno na dnie, jak i na brzegach, osiągnięto poprzez zastosowanie stalowych rantów i wewnętrznej warstwy stabilizująco-wygłuszającej. Wykorzystana w tym modelu technologia pełnego podparcia to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podczas kąpieli.

Fot. SchedpolFot. Schedpol

Do samodzielnego montażu

Dzięki lekkiej, samonośnej konstrukcji i niezwykle niskiej budowie (zaledwie 3,5cm) brodziki z serii Protos nadają się do samodzielnego montażu w jednym z trzech preferowanych wariantów. Najprostszy z nich sprowadza się do ustawienia brodzika na posadzce i przymocowania go za pomocą np. kleju do płytek. W innym wariancie, brodzik Protos można częściowo lub nawet całkowicie zlicować z podłogą. Jeśli zachodzi konieczność docięcia brodzika do pożądanego kształtu lub wymiaru, można to bez problemu zrobić samodzielnie. Jeden brodzik daje więc nieograniczone możliwości projektowe i wykończeniowe, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich walorów użytkowych.
REKLAMA:

Design z najwyższej półki

Seria Protos wyróżnia się minimalistycznym i niezwykle eleganckim designem, obok którego trudno przejść obojętnie. Wszystko to za sprawą ultraniskiego profilu brodzika oraz zintegrowanej, niemal niewidocznej maskownicy odpływu. Zwieńczeniem całej bryły jest strukturalne wykończenie o fakturze naturalnego kamienia. Dzięki zastosowaniu dwóch innowacyjnych powłok – ułatwiającej czyszczenie Easy to Clean® oraz antybakteryjnej Antibac®, utrzymanie czystości na strukturalnej powierzchni brodzika jest niezwykle łatwe. Seria Protos występuje w szerokiej gamie rozmiarów do wyboru, w trzech modnych odcieniach – czarnym (Black Stone), białym (White Stone lub gładkim Smooth White) oraz w modnym odcieniu cementowym (Cement Stone), który doskonale podkreśli wystrój łazienki o klimacie loftowym.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Schedpol
#czytelnia #wnetrza #prysznic #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: