Ekologiczne drzwi firmy Remix

Podziel się:
Aranżując mieszkanie staramy się odchodzić od sztuczności i sięgamy coraz częściej po materiały takie jak drewno. Głównym elementem decydującym o naturalnym charakterze wystroju pomieszczenia mogą stać się drewniane drzwi.

Ekologiczne drzwi firmy RemixSękate skrzydła drzwiowe Remix w klasie EKO są wykonane z drewna sosnowego. Stan surowy drzwi pozwala na uzyskanie dowolnego efektu końcowego. Drewno można bowiem z powodzeniem zabejcować, zalakierować jak również pomalować na wybrany kolor. Zwolennicy prostoty i minimalizmu z pewnością zachowają jednak naturalny wygląd nie zakrywając słojów i sęków.

Skrzydło jest skonstruowane z drewna klejonego o zredukowanej możliwości wypaczenia. Sosnowe ramiaki i płyciny są montowane za pomocą specjalnych klejów. Drewno do produkcji drzwi poddano starannemu procesowi suszenia, dzięki czemu zachowuje wytrzymałość i długoletnią trwałość. Produkty firmy Remix są oznaczone certyfikatem FSC, co oznacza, że surowiec do ich wytwarzania pochodzi z lasu zarządzanego według zasad prawidłowej gospodarki leśnej, zgodnie z dobrem przyrody i żyjącej na jego terenie społeczności. W lasach certyfikowanych nie stosuje się pestycydów, ochrania się rzadkie gatunki fauny i flory oraz zachowuje martwe drewno do naturalnego rozkładu.
REKLAMA:

Ekologiczne drzwi firmy Remix

Dane techniczne:

- producent: Remix
- wzór: Garda
- materiał: drewno sosnowe suszone
- wzór i kolor: stan surowy z możliwością dowolnego wykończenia (bejca, lakier, farba itp.)
- dostępne modele: pełne, pokojowe, łazienkowe
- opcjonalna ościeżnica
- wyposażenie: zamek na wkładkę oraz wkręcane zawiasy
- wymiary
szerokość: 60, 70, 80 lub 90 cm
wysokość: 203 cm
grubość: 4 cm
- dostępność: OBI, Castorama, Brico Depot
- cena:
drzwi pełne: 168-199 zł brutto
drzwi szklone: 228-250 zł brutto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Remix
#okna #drzwi #wewnatrz_bud #okna i drzwi #z drewno #remix #produkty

Więcej tematów: