Nowoczesne wyposażenie w łazience

Podziel się:
W wyposażaniu domów i ich otoczenia daje się zauważyć tendencja do stosowania wysokiej jakości indywidualnie dobranych materiałów - takich jak drewno, granit, szkło i coraz częściej blachy perforowane i ciętociągnione. MEVACO, jeden z wiodących w Europie producentów tych blach, chciałby inspirować i pokazać na przykładzie urządzenia i wyposażenia łazienek z użyciem blach perforowanych ich specjalnie korzystne własności użytkowe i estetyczne.

Fot. MevacoFot. MevacoFot. MevacoFot. Mevaco
W środowisku „wellness – łazienka” nie chodzi tylko o program obowiązkowy jak mycie zębów czy czesanie, ale także o zaspokojenie pragnienia wypoczynku i uspokojenie, przy starannej pielęgnacji ciała. W stylowym otoczeniu wiele osób tworzy swoje własne rytuały kojącej pielęgnacji ciała i nerwów. Trochę ekstrawagancji połączonej z eleganckim wykończeniem wnętrz tworzy atmosferę dobrego samopoczucia i zmienia łazienkę w oazę wypoczynku.

Fot. MevacoFot. MevacoFot. MevacoFot. Mevaco
Jeśli w łazience zmysły trafią na zmysłowość, to harmonizuje funkcjonalność z cechami estetycznymi dając atmosferę dobrego samopoczucia. To znaczy, że wyposażenie jest nowocześnie ładne i funkcjonalnie praktyczne. Łazienka jest równocześnie oazą odpoczynku, dobrego samopoczucia, rozluźnienia i pielęgnacji ciała. Jak mogłaby taka łazienka wyglądać?

Fot. MevacoFot. MevacoObok nowoczesnych elementów wyposażenia z wysokiej jakości materiałów takich - jak drewno, granit i szkło, blachy perforowane z aluminium i stali nierdzewnej wpisują się harmonijnie w ten piękny nowy wystrój. Właściwie powinno być oczywistym, że blacha perforowana, która nawet po latach wygląda jak nowa,powinna się sprawdzić także w łazienkach.

Firma chciałaby wskazać, co czyni szczególnie interesującym stosowanie blach perforowanych w łazienkach i cechujące je własności funkcjonalne. Oferta przedsiębiorstwa jest bardzo urozmaicona. Najróżniejsze formy, wzory i materiały blach perforowanych wykluczają nudę i nie stawiają granic fantazji projektanta.

Fot. MevacoFot. MevacoFot. MevacoFot. Mevaco
To wystarczające powody, by dokładnie zapoznać się z gamą produktów i poddać inspiracji. Kto szuka pomysłu jak nowocześnie i oryginalnie w wyposażeniu domu zastosować blachy o ciekawej powierzchni, perforowane albo cięto-ciągnione.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Mevaco
#czytelnia #w lazienka #wnetrza #do wewnatrz_bud #mevaco #na pom_mokre #Łazienka - wystrój

Więcej tematów: