Brama sekcyjna Euro Normstahl Entrematic z drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step”

Podziel się:
W jaki sposób dostać się do wnętrza garażu, nie otwierając bramy garażowej? Najlepszym rozwiązaniem jest brama sekcyjna EURO z nowymi drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step” od Normstahl Entrematic. Rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim nowoczesne i niezwykle funkcjonalne, bo umożliwia swobodne wejście do garażu w dowolnym momencie.

Brama sekcyjna górna EURO z drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step”, fot. Normstahl EntrematicBrama sekcyjna górna EURO z drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step”, fot. Normstahl Entrematic

Brama 2 w 1 od Normstahl Entrematic

Bramy sekcyjne EURO Normstahl Entrematic są uosobieniem atrakcyjnego wyglądu, stabilnej konstrukcji paneli, a także bezpieczeństwa użytkowania. Nowa propozycja wyróżnia się dodatkiem ułatwiającym wchodzenie do garażu. Otóż brama EURO może zostać wyposażona w drzwi wewnętrzne „Easy-Step”. Dzięki temu wejście do garażu, wyprowadzenie roweru czy wyciąganie narzędzi nie będzie zmuszało domownika do otwierania bramy, a jedynie drzwi.
REKLAMA:

Drzwi przejściowe „Easy-Step” są wykonywane z niskim progiem, o wysokości jedynie 28 mm. Rozwiązanie to sprawia, że przejeżdżanie i przechodzenie przez drzwi stało się wyjątkowo łatwe. Drzwi są zawsze zlokalizowane na środku bramy, a ich profil jest lakierowany w kolorze bramy. Oznacza to, że są one idealnie wkomponowane w powierzchnię bramy. Minimalna wysokość bramy, w której montowane są drzwi, wynosi 2000 mm, z kolei szerokość drzwi przejściowych ma aż 835 mm. Światło przejścia sięga 755 mm. Rozwiązanie to dostępne jest w modelach bram Euroline, Eurotrend, Euroflair i Eurotwin firmy Normstahl Entrematic. Warto podkreślić, że drzwi przejściowe w bramie EURO dostarczane są z samozamykaczem. Mechanizm ten powoduje samoczynny powrót drzwi do położenia zamknięcia, oczywiście w kontrolowany sposób. Oznacza to, że drzwi nie będą się obijały o bramę i nie będą hałasowały za każdym razem, kiedy będziemy je zamykać.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Normstahl
#okna #drzwi #brama #okna i drzwi #normstahl #bramy garażowe #produkty

Więcej tematów: