Podłogi Naturalnie Doskonałe firmy Kopp

Podziel się:
W Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe do sprzedaży trafiły nowe lite deski z drewna dębu i jesionu. Klasyczne krajowe gatunki dostępne są w kilku wersjach różniących się m.in. rodzajem wykończeń.

Podłogi Naturalnie Doskonałe firmy KoppWybierać można spośród wersji wykończonych olejem naturalnym lub olejem utwardzonym promieniami UV. Rodzaj oleju wpływa na praktyczne aspekty użytkowania desek i ich wygląd. Ponieważ olej naturalny składa się jedynie z substancji występujących w przyrodzie pozwala drewnu oddychać i nie zatrzymuje naturalnych procesów w nim zachodzących. Olej utwardzany UV pozwala cieszyć się naturalnym wyglądem podłogi jednocześnie zapewniając ochronę zbliżoną do tej gwarantowanej przez powłoki lakieru. Na nowych deskach Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe zastosowano jego transparentną wersję, która podkreśla naturalny rysunek drewna. Wybór rodzaju oleju odnosi się zarówno do desek dębowych jak i desek jesionowych.

Podłogi Naturalnie Doskonałe firmy Kopp-Deski lite wykonane z krajowych gatunków zawsze cieszyły się popularnością, dlatego postanowiliśmy odświeżyć klasyczną ofertę podłóg. Oferujemy dąb naturalny w wersji gładkiej oraz dąb markant i dąb robust, które poza wersją gładką mogą być także szczotkowane. Nie mogło zabraknąć także jesionu naturalnego – mówi Katarzyna Wątor z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
REKLAMA:

W deskach zastosowano system montażu pióro-wpust. Wymiary desek to 21x120x500-2000.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kopp
#podloga #wewnatrz_bud #wnetrza #z drewno #kopp #produkty #Wykończenie i pielęgnacja podłóg

Więcej tematów: