Wielofunkcyjna platforma robocza marki Wolfcraft Master Cut 1000

Podziel się:
Prawdopodobnie każdy majsterkowicz wielokrotnie zetknął się z problemem organizacji bezpiecznego i wygodnego w użytkowaniu stanowiska pracy.

Wielofunkcyjna platforma robocza marki Wolfcraft Master Cut 1000 
Precyzyjne cięcie przy pomocy pilarki ręcznej lub wyrzynarki, frezowanie czy też prace stolarskie związane są z wykorzystaniem licznych narzędzi wymagają odpowiedniego przygotowania. Trudno o idealną linię cięcia przy przysłowiowych próbach „na kolanie”, bez odpowiednich narzędzi i zabezpieczenia miejsca pracy. Bałagan i liczne problemy z uzyskaniem zadowalających rezultatów mogą zniechęcić najwytrwalszych amatorów majsterkowania. Dlatego też firma Wolfcraft proponuje rozwiązanie ułatwiające wszelkie prace warsztatowe. Stół maszynowo-roboczy Master Cut 1000 pozwoli zadbać o porządek w miejscu pracy i w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych elektronarzędzi.

Platforma robocza Master Cut 1000 marki Wolfcraft to funkcjonalne i kompaktowe rozwiązanie, które łączy w sobie cechy precyzyjnego stołu maszynowego oraz uniwersalnego stołu roboczego. W praktyce oznacza to, iż otrzymujemy wygodną i bezpieczną platformę roboczą do cięcia, frezowania i obróbki ręcznej. Warto podkreślić, że w funkcji stołu maszynowego możemy zainstalować na nim pilarkę ręczną o głębokości cięcia do 66 mm, wyrzynarkę lub frezarkę górnowrzecionową i bez wysiłku oraz potrzeby uciążliwego schylania się obrabiać dowolny przedmiot. Z kolei dzięki prowadnicy wzdłużnej lub krzywkowej frezowanie krawędzi nie sprawi większych trudności nawet niewprawnemu majsterkowiczowi. Cięcie zaś ułatwi szyna prowadząca w obrębie całej długości stołu oraz bezstopniowa, nastawna prowadnica kątowa do dokładnego cięcia ukośnego pod kątem w zakresie +/- 60. Ogromną zaletą stołu jest także możliwość wykorzystania wyłącznika bezpieczeństwa, który pozwoli użytkować wyrzynarkę, frezarkę lub pilarkę ręczną w charakterze narzędzi stacjonarnych wbudowanych w korpus stołu. W takiej opcji obie ręce pozostają wolne, zaś użytkownik zyskuje możliwość wykorzystania licznych udogodnień w postaci prowadnic, popychaczy materiału, osłon, szyn lub podziałek kątowych. Wszystko to sprawia, że praca elektronarzędziami staje się bezpieczna, wygodna i precyzyjna.
REKLAMA:

Wielofunkcyjna platforma robocza marki Wolfcraft Master Cut 1000 
Zachowując ergonomiczną pozycję ciała możemy również użytkować stół Master Cut 1000 Wolfcraft jako poręczny stół zaciskowy i stolarski. Maksymalne obciążenie 200 kg i system 4 adapterów zaciskowych (maksymalny zakres zacisku 525 mm) pozwala na obróbkę zarówno przedmiotów okrągłych, jak i długich desek czy paneli. Dodatkowym atutem stołu jest zintegrowane imadło pozwalające na pewne mocowanie obrabianych przedmiotów. Stół wyróżnia także poszerzony i wystający na zewnątrz ramy blat pozwalający nie tylko na wygodne mocowanie elektronarzędzi, ale także mocowanie innych przedmiotów, na przykład z zastosowaniem ścisków stolarskich. Warto wspomnieć również o tym, iż stół Master Cut 1000 wykonany jest wyjątkowo solidnie. Masywna, odporna na uderzenia płyta robocza MDF oraz obrotowa ocynkowana płyta narzędziowa stanowią blat stołu. Nakładki na nogi z tworzywa sztucznego zapewniają natomiast stabilność w każdej pozycji. Stół można wygodnie przechowywać na małej powierzchni dzięki innowacyjnemu systemowi szybkiego składania. W przemyślanej konstrukcji Master Cut 1000 marki Wolfcraft znalazło się też miejsce na specjalną listwę służącą jako uchwyt dla szczypiec, wkrętaków i innych narzędzi ręcznych. O solidności wykonania urządzenia świadczy też fakt, iż producent udziela na Master Cut 1000 aż 5 lat gwarancji.
Platforma robocza Master Cut 1000 to produkt niezwykle praktyczny i funkcjonalny, a dzięki wielu nowatorskim i opatentowanym rozwiązaniom stanowi niezbędne narzędzie dla każdego miłośnika majsterkowania. Warto tutaj wymienić choćby możliwość stabilnego montażu elektronarzędzia, jak również użyteczne dodatki ułatwiające cięcie, wiercenie czy przykręcanie.

Platforma robocza Master Cut 1000 marki Wolfcraft, cena brutto – 805,65 zł

Producent: Wolfcraft
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Wolfcraft
#meble #narzedzie #maszyny #warsztat #prace_maszynowe #produkty #Meble techniczne

Więcej tematów: