Pilarka uniwersalna GRAPHITE 59G824

Podziel się:
Profesjonalna obróbka drewna wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi, które powinny zawsze być dobrane odpowiednio do obrabianego materiału. Dla tych, którzy cenią wygodne rozwiązania, producent elektronarzędzi GRAPHITE przygotował bardzo ciekawą propozycję – pilarkę uniwersalną. Łatwość transportu i wszechstronność nowego elektronarzędzia z pewnością przysporzą mu wielu zwolenników.

Pilarka uniwersalna GRAPHITE 59G824Nowa pilarka uniwersalna GRAPHITE może spełniać zarówno rolę pilarki stołowej, jak i ukosowej. Zmiany trybu pracy dokonuje się przy pomocy obracanego stołu. Pilarka wyposażona została w silnik elektryczny o mocy 1400 W. Pozwala to na uzyskanie 5000 obrotów na minutę przy pracy bez obciążenia. Średnica tarczy tnącej wynosi 216 mm a wysokość blatu roboczego to 700 mm . W przypadku pracy w trybie pilarki stołowej maksymalna grubość ciętego materiału to 55 mm (pod kątem 90 stopni). W przypadku trybu pilarki ukosowej maksymalne wymiary przecinanego materiału to 60x125 mm (pod kątem 90x90 stopni).

Obudowa zewnętrzna oraz stół roboczy wykonane zostały z trwałego stopu aluminium. Konstrukcja pilarki umożliwia samodzielną wymianę szczotek węglowych silnika, co znacznie ułatwia jego konserwację. Producent wyposażył nową pilarkę uchwyty na kabel zasilający, składane nogi i kółka. Dzięki temu transport elektronarzędzia nie stanowi większego problemu. Ważnym udogodnieniem jest także zintegrowany system odsysania pyłu, który nie tylko ułatwia pracę ale także chroni zdrowie użytkownika. Waga nowego elektronarzędzia to 25 kg.
REKLAMA:

Uniwersalność zastosowania, możliwość szybkiego złożenia i rozłożenia oraz wygoda transportu to cechy, dzięki którym nowa pilarka GRAPHITE jest wyjątkowo korzystnym wyborem. Dodatkowym atutem jest 2 letnia gwarancja w wygodnym systemie door-to-door, którą producent objął wszystkie elektronarzędzia w swojej ofercie. Więcej informacji na temat pilarki, systemu gwarancyjnego oraz pozostałych elektronarzędzi i akcesoriów GRAPHITE można znaleźć na stronie www.graphite.pl.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Graphite
#maszyny #narzedzie_elektryczne #do ciecie #prace_maszynowe #graphite #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: