Pompy zanurzeniowe do brudnej wody GRAPHITE

Podziel się:
Wśród narzędzi marki GRAPHITE pojawiły się nowe pompy zanurzeniowe do brudnej wody. Urządzenia te świetnie spisują się w przypadkach podtopień piwnic lub pobierania wody ze studni.

Pompy zanurzeniowe do brudnej wody GRAPHITENowe pompy GRAPHITE wyposażone zostały w silniki o mocy 550 i 900 W. Pozwalają one na przepompowanie odpowiednio 10500 i 15000 l/h, na wysokość 7 lub 9 metrów, w przypadku mocniejszej pompy. Woda o maksymalnej temperaturze do 35˚C może być transportowana przy pomocy przewodu o średnicy 1”, 1 ¼”, 1 ½”. Pompy włączają się automatycznie w momencie gdy poziom wody osiągnie 50 cm, a wyłączają przy poziomie 5 cm. Pompy GRAPHTIE są wstanie uporać się z zanieczyszczeniami w wodzie o średnicy nawet do 35 mm. Nowe pompy zasilane są za pomocą 10 metrowego, 3 żyłowego przewodu, który pozwala na bezpieczną pracę nawet na dużej głębokości. Obydwa urządzenia posiadają najwyższy stopień ochrony przed wodą IPX8. Wygodę transportu pomp zapewnia specjalny uchwyt do przenoszenia. Dużym atutem jest także kompaktowy rozmiar (210x315 mm), który pozwala na pracę w trudniej dostępnych miejscach.

Pompy zanurzeniowe GRAPHITE mogą pomóc oszczędzić wielogodzinnej, ciężkiej pracy związanej z usuwaniem wody z zalanego pomieszczenia. Ich godzinowa wydajność odpowiada ponad 1000 wiadrom o pojemności 15l. Warto więc sobie oszczędzić takiej ilości pracy – tym bardziej, kiedy czas ma znaczenie.
REKLAMA:

Sugerowana cena brutto:

550 W – 229 zł
900 W – 259 zł
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Graphite
#fundamenty #odwodnienia #wewnatrz_bud #maszyna #graphite #powodz #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: