Osuszacze powietrza MASTER

Podziel się:
Wilgoć jest naturalnym elementem codziennego życia. Przekroczenie prawidłowego poziomu wilgotności w pomieszczeniach może być przyczyną powstawania niepożądanych skutków, takich jak złe samopoczucie, choroby, straty materialne oraz powodowanie wzrostu ryzyka wypadków przy pracy.

Osuszanie powietrza jest procesem polegającym na zmniejszeniu ilości pary wodnej zawartej w powietrzu. Osuszać powietrze można na kilka sposobów: poprzez ogrzewanie i wentylację lub przy użyciu osuszaczy kondensacyjnych bądź adsorpcyjnych.

Desa Poland Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada m.in. osuszacze profesjonalne, półprofesjonalne oraz domowe. Są to osuszacze o wysokiej wydajności, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach pracy dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie między innymi w przemyśle, budownictwie, przyspieszają czas wykonywania robót wykończeniowych i remontowych, usuwają wilgoć po zalaniu pomieszczeń wskutek powodzi. Najważniejszymi cechami osuszaczy MASTER są: kompaktowa, wytrzymała obudowa, wytrzymałe koła oraz uchwyt umożliwiający łatwe przemieszczanie urządzenia. Osuszacze MASTER wyposażone są w zbiornik na wodę oraz posiadają kontrolę jego napełnienia. Istnieje również możliwość ciągłej pracy osuszacza po wcześniejszym podłączeniu węża do odprowadzania skroplin.
REKLAMA:

Do osuszaczy profesjonalnych zaliczają się modele: MASER DH 44, MASTER DH 62 oraz MASTER DH 92. Wykorzystuje się je w budownictwie, gdzie woda jest substratem zapraw, betonu, klejów oraz farb i należy usunąć jej nadmiar z nowych i remontowanych budynków. Inne zastosowanie tych modeli to: prace konserwatorskie, archiwa, magazyny, ochrona produktów sypkich przed zbrylaniem oraz po powodzi w zalanych budynkach, mieszkaniach czy piwnicach.

Osuszacze powietrza MASTER
Osuszacze powietrza MASTER
Do osuszaczy półprofesjonalnych zaliczają się modele: MASTER DH 721, MASTER DH 751 oraz MASTER DH 771. Ta grupa osuszaczy znajduje swoje zastosowanie m.in. w piwnicach i garażach, hurtowniach, biurach, pomieszczeniach ze sprzętem komputerowym, bibliotekach, pomieszczeniach kolekcjonerskich, pralniach czy suszarniach, podczas prac remontowych, malarskich, po zalaniu mieszkania, piwnicy.

Osuszacze powietrza MASTER
Osuszacze powietrza MASTER


Osuszacze powietrza MASTER
Do osuszaczy domowych zaliczają się modele: MASTER DH 711, MASTER DH 716 oraz MASTER DH 720. Znajdują one swoje zastosowanie w wielu miejscach, m.in.: w zawilgoconych pomieszczeniach mieszkalnych takich jak garderoba, łazienka, domowe biblioteki, spiżarnie, pralnie, suszarnie, piwnice. Można je użyć również w pomieszczeniach biurowych oraz w domkach letniskowych czy kempingowych.

Osuszacze powietrza MASTER
Osuszacze powietrza MASTER


Osuszacze powietrza MASTER
Osuszacze powietrza znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie i skuteczne usunięcie nadmiaru wilgoci, która niekorzystnie wpływa na otoczenie.

Osuszacze powietrza MASTER znajdują swoje zastosowanie m.in. w:

- budownictwie, pracach konserwatorskich
- po powodzi w zalanych budynkach, piwnicach
- podczas prac remontowych, malarskich
- magazynach składowania materiałów
- magazynach z produktami wrażliwymi na wilgoć
- archiwach
- hurtowniach
- piwnicach, garażach
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Desa
#izolacje #osuszanie #wewnatrz_bud #zewnatrz_bud #maszyna #powodz #desa #produkty

Więcej tematów: