Polski Herkules dla CEMEX

Podziel się:
Podczas uroczystej Gali Buildera poznaliśmy laureatów IX. edycji konkursu. CEMEX Polska oraz Prezes Rüdiger Kuhn otrzymali tytuł i statuetkę Polski Herkules 2011.

Fot. CemexFot. CemexJest to najbardziej prestiżowa nagroda w branży budowlanej w kraju. Została przyznana CEMEX Polska za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję, a także za skuteczne zarządzanie firmą i jej wkład w rozwój branży budowlanej.

Uroczystość wręczenia statuetek Polskiego Herkulesa zorganizowano 1 marca w hotelu Polonia w Warszawie. Prestiżowa Gala zgromadziła najważniejszych reprezentantów świata biznesu, budownictwa i polityki. Redakcja oraz Rada Programowa miesięcznika Builder wyróżniły firmy odznaczające się wysoką jakością i pozycją na rynku oraz szczególnymi osiągnięciami w minionym roku, przyznając im także wyróżnienia Budowlanej Firmy Roku i Laurów Buildera. Kapituła konkursu przy przyznawaniu wyróżnień oceniała firmy według następujących kryteriów:
- Pozycja podmiotu w branży oraz osiągnięcia na jej tle i podmiotów konkurencyjnych.
- Innowacyjność poprzez wprowadzanie na polski rynek nowoczesnych technologii i produktów, energooszczędnych rozwiązań materiałowych oraz efektywnego zarządzania.
- Jakość produktów i usług, dostosowanie ich do norm i wytycznych oraz potrzeb klientów.
- Rzetelność i stabilność w prowadzeniu działalności.
- Rekomendacje oraz nagrody i wyróżnienia otrzymane w danym roku.
REKLAMA:

Nagrodzony Prezes firmy, Rüdiger Kuhn, z polskim rynkiem materiałów budowlanych związany jest od 1997 roku. Zarządzał holdingiem RMC Polska, przejętym w marcu 2005 r. przez CEMEX. Z firmą jest związany od 13 lat. Od 2005 do 2008 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu CEMEX Polska. W latach 2008 - 2011 był Prezesem CEMEX Europa Północna. Stanowisko Prezesa CEMEX Polska i Europa Wschodnia objął w kwietniu 2011 roku. Prezes Rüdiger Kuhn budował branżę cementową w Polsce. Jest znanym i cenionym ekspertem branży, którego międzynarodowe doświadczenie w biznesie pozwoliło CEMEX odnosić sukcesy, pomimo trudnych warunków panujących na rynku w ostatnich latach.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: CEMEX
#wiadomości #fundamenty #nagrody #cement #cemex

Więcej tematów: