ROCKWOOL Herkulesem w swojej branży

Podziel się:
IX edycja prestiżowego konkursu miesięcznika Builder – Budowlana Firma Roku 2012 została uwieńczona Galą Builder Awards. Jak co roku, przyznano nagrody dla najlepszych firm branży budowlanej. Oprócz statuetek Budowlanej Firmy Roku i Polskiego Herkulesa, wyróżniono również instytucje i organizacje naukowe, które w szczególny sposób wspierają swoją wiedzą i technologiami branżę budowlaną - Laury Buildera. Podczas tegorocznej edycji, statuetkę Polskiego Herkulesa otrzymał prezes ROCKWOOL Polska, Andrzej Kielar.

Andrzej Kielar, prezes ROCKWOOL PolskaAndrzej Kielar, prezes ROCKWOOL PolskaTytuły przyznawane przez Kapitułę Konkursu wręczane są firmom, organizacjom oraz ich Prezesom za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej. Kapituła wyróżnia także osoby, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

Dla ROCKWOOL Polska to bardzo ważne wyróżnienie, które docenia dotychczasowe działania w obszarze produkcji materiałów izolacyjnych na rynku budowlanym. Dołączając do wcześniej przyznanych wyróżnień, m.in. Budowlana Marka Roku, Filar Polskiej Gospodarki czy Laur Konsumenta, nagroda umacnia w przekonaniu, że sukcesy rynkowe nie pozwoliły firmie osiąść na przysłowiowych laurach. Są one efektem skutecznego zarządzania i szczególnych zasług w branży budowlanej.
REKLAMA:

Firma ROCKWOOL Polska stawia nie tylko na rozwój w obszarze produktów izolacyjnych czy przedsięwzięć na rynku budowlanym, ale także na działania prośrodowiskowe. Wśród wyznaczonych celów są przedsięwzięcia prowadzone na rzecz szerzenia świadomości efektywności energetycznej. Systematyczne podążanie w wybranym kierunku od 1993 roku, dziś doskonale wpisuje się we wdrażaną politykę Unii Europejskiej w ramach zrównoważonego rozwoju.

ROCKWOOL Polska funkcjonuje na polskim rynku od 19 lat, w tym czasie zainwestował w procesy technologiczne i instalacje blisko 900 mln zł. Otrzymana nagroda to kolejne wyzwanie, ale też odpowiedzialność za to, co zostało jeszcze do zrobienia dla Polskiego Herkulesa. – mówi Andrzej Kielar, prezes ROCKWOOL Polska.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Rockwool
#wiadomości #izolacje #nagrody #docieplanie #rockwool

Więcej tematów: