O czym pamiętać malując sufit

Podziel się:
Na suficie widać ślady wałka i pędzla, przematowienia, a także niedomalowane powierzchnie. Żeby tego uniknąć, trzeba wybrać odpowiednią i „doświadczoną” farbę.

Fot. ScalaFot. Scala

O czym powinniśmy pamiętać malując sufit?

Przede wszystkim powinien być dobrze przygotowany do malowania. Czysta powierzchnia, pozbawiona kurzu i tłuszczu o wiele łatwiej się maluje i pozwala na osiągnięcie efektu. Piękny sufit uzyskamy dzięki zagruntowaniu oraz pomalowaniu go farbą do tego przeznaczoną.

Producent szwedzkich farb SCALA poleca do malowania sufitów, lateksową farbę Scala Ceiling Paint 02, która posiada doskonałą przyczepność do podłoża i bardzo dobrą siłę krycia. Te właściwości są szczególnie istotne w przypadku malowania poziomych powierzchni. Specjalna receptura oraz wydłużony czas schnięcia farby eliminuje „efekt przematowień”, a matowy stopień połysku minimalizuje niedoskonałości podłoża.
REKLAMA:

Fot. ScalaFot. ScalaOdporność na szorowanie jest dodatkową zaletą tej farby.

- Na potwierdzenie walorów użytkowych Scala Ceiling Paint 02 należy dodać, że jest ona najchętniej kupowaną farbą sufitową w Szwecji – mówi Paweł Garbat, Brand Manager Farb Scala w Polsce.

SCALA Ceiling Paint 02 to doskonała jakość przy optymalnej cenie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: scala
#sufity #wnetrza #do malowanie #na sufit #farba #do wewnatrz_bud #poradnik

Więcej tematów: