FAKRO partnerem ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dom Modelowy

Podziel się:
Firma FAKRO stała się partnerem ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dom Modelowy. W ciągu trzech miesięcy na parkingu Parku Handlowego w Jankach koło Warszawy architekci, budowlańcy i firmy produkcyjne wspólnie postawili prosty i funkcjonalny dom, na tyle uniwersalny, aby zainteresował zarówno inwestorów ceniących tradycję, jak również tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Wybór lokalizacji budynku nie jest przypadkowy. Jedno z największych w Polsce centrów handlowych przyciąga codziennie tysiące klientów, którzy przy okazji robienia zakupów mogą oglądać modelowy, kompletnie wyposażony dom, który po uroczystym otwarciu 4 sierpnia pozostaje do ich dyspozycji przez dziesięć miesięcy.

Fot. FakroFot. FakroDla zwiedzających stanowi to okazję do poznania technologi i produktów zastosowanych podczas budowy i urządzania domu. Każdy, kto planuje wyposażenie poddasza w okna dachowe może obejrzeć i przetestować zamontowane w modelowym domu produkty FAKRO. Tych, którzy lubią duże, przeszklone przestrzenie zainteresuje na pewno okno dachowe o podwyższonej osi obrotu z naświetleniem dolnym FDY-V. Klienci indywidualni i inwestorzy mogą także przekonać się o zaletach okna obrotowego FTP-V czy okna aluminiowo-tworzywowego PTP-V. Każde z okien zostało wyposażone w odpowiednie rolety (ARF, ARP) oraz markizy zewnętrzne (AMZ). W modelowym domu wykorzystano też wyłaz dachowy WLI, do nieogrzewanych pomieszczeń oraz schody strychowe LTK Thermo.

Poddasze modelowego domu, wyposażone w okna dachowe FAKRO, pełni funkcję centrum konferencyjnego, gdzie organizowane są liczne spotkania i konferencje dla dziennikarzy, wykonawców i projektantów związanych z branżą budowlaną.
REKLAMA:

Dom w Jankach mogą odwiedzać także internauci. Dzięki kamerom internetowym jego wnętrze zobaczą użytkownicy stron www. Mybudujeny.pl, dommodelowy.pl oraz budownictwo.7point.pl .

Fot. FakroFot. FakroZrealizowana w Jankach inwestycja to przedsięwzięcie, które integruje społeczność osób budujących. Inwestorom daje możliwość znalezienia firm działających zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami oraz oceny jakości ich produktów i działania. Producenci natomiast zyskują możliwość utrzymania stałego kontaktu z inwestorami, a w konsekwencji zweryfikowania efektywności akcji.

Modelowy Dom w Jankach zaprojektowała pracownia architektoniczna Studio Atrium we współpracy z Grupą 7 point oraz firmą wykonawczą Arkada Budownictwo. Oprócz FAKRO w projekcie uczestniczy blisko 40 firm związanych z branżą budowlaną.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#wiadomości #dachy #okno #fakro

Więcej tematów: