Wanna Urban firmy Sealski

Podziel się:
Urban, nowa wanna firmy Sealskin, powstała z myślą o nowoczesnych miejskich apartamentach. Perfekcyjnie łączy atrakcyjną stylistykę z komfortem kąpieli. Uwagę warto zwrócić również na możliwość zabudowania jej specjalnymi meblami.

Wanna Urban  firmy SealskiZ badań przeprowadzanych przez holenderskie agencje monitorujące rynek wyposażenia wnętrz wynika, że wanna, jako urządzenie kąpielowe, wkrótce może przeżyć swój renesans. Zachwyt klientów kabiną prysznicową z roku na rok zdaje się słabnąć. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest na pewno intensywny tryb życia prowadzony przez współczesnego człowieka, który dużo pracuje i żyje w pośpiechu. Ostatnie badania przeprowadzone przez agencję Synovate wykazały, że to właśnie wannę wskazujemy jako najlepsze miejsce codziennego relaksu: to tu odpoczywamy, nadrabiamy książkowe zaległości, a nawet spędzamy czas z rodziną.

Wanna Urban, nowa propozycja firmy Sealskin, to odpowiedź holenderskiego producenta na potrzeby zapracowanego mieszkańca dużego miasta. Jest głęboka, wygodna, komfortowo wyprofilowana, a przy tym niezwykle estetyczna. Czystą formę wanny podkreśla również brak otworu przelewowego – wanny z serii Urban wyposażone są w unikalny system napełniania przez odpływ, który pełni także rolę systemu przelewowego. (Przelew działający na zasadzie naczyń połączonych ukryty jest poza wanną.)
REKLAMA:

Wanna Urban  firmy SealskiNową wannę wyróżnia na rynku także zwiększona funkcjonalność – oprócz funkcji kąpielowej przystosowana została również do roli mebla, w którym możemy przechowywać niezbędne w łazience rzeczy. Zabudowa meblowa, zaprojektowana specjalnie do wanny Urban, ma głębokość 30 cm, dzięki czemu idealnie wpasowuje się pod szeroki, 30-centymetrowy rant wanny. Meble tworzy moduł złożony z trzech szuflad w części środkowej i czterech półek (po dwie na każdą stronę). Warto zwrócić uwagę na stylistyczne dopasowanie obu elementów: meble, podobnie jak wanna, są proste i nowoczesne.

Szeroka krawędź wanny Urban może pełnić również rolę siedziska, z którego rodzic opiekujący się dziećmi w kąpieli ma kontrolę nad przebywającymi w wodzie maluchami. One same zaś mogą wykorzystać to miejsce do odłożenia zabawek, czy akcesoriów kąpielowych.

Wanna Urban  firmy SealskiZ szerokiej krawędzi skorzystają również osoby z dysfunkcjami kręgosłupa. Siadając w tym miejscu otrzymują stabilne podparcie ciała i mają pełną kontrolę nad wykonywanymi ruchami.
W linii Urban dostępne są:
- wanny prostokątne w rozmiarach 170x80 cm (wanna z odpływem w krótszym boku) i 180x80 cm (z odpływem pośrodku) z elegancką krawędzią o szerokości 10 i wysokości 6 cm,
- wanna 190x110 cm z szeroką 30-centymetrową krawędzią, przeznaczona pod zabudowę meblową,
- wanna asymetryczna narożna o wymiarach 170x130x65 cm dostępna w wersji prawej i lewej.
Wszystkie wanny z kolekcji Urban wykonane są z akrylu o grubości 6 mm.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Coram
#wnetrza #lazienka #coram #prysznic #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: