Podłoga skórzana Torlys Leather

Podziel się:
Skórzane meble, buty, czy torebki charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością. Bez wątpienia te produkty są synonimem dobrego smaku. Jeśli zależy nam na gustownym i eleganckim wnętrzu możemy wykorzystać ten materiał nie tylko jako obicie kanap, czy foteli, ale także podłogi.

Podłoga Torlys Leather to idealny pomysł dla tych, którzy poszukują niestandardowych i sprytnych rozwiązań w aranżacji wnętrza. Ponadto skóra na podłodze jest ekologiczna i bardzo dobra dla naszego zdrowia.

Fot. TorlysFot. TorlysPodłoga skórzana Torlys Leather to absolutny hit wśród podłóg. Taki modny i oryginalny akcent w mieszkaniu z pewnością podkreśli ekskluzywny charakter wnętrza. Skórzana podłoga występuje w 12 wzorach, od delikatnego beżu do głębokiej czerni, w wersji gładkiej lub z fakturą. Głęboka czerń skórzanej podłogi z wyraźnym wzorem sprawia, że wnętrze stanie się eleganckie i szykowne.

Skóra na podłodze jest nie tylko oryginalna i designerska, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalna.
REKLAMA:

Skóra z recyklingu

Wierzchnia warstwa Torlys Leather wykonana jest ze skóry w 100% pozyskiwanej w procesie recyklingu. Masowa produkcja wyrobów galanteryjnych w tym torebek, walizek, pasków czy obuwia pozostawia za sobą wiele odpadów. Kanadyjscy inżynierowie z firmy Torlys wpadli na pomysł jak wykorzystać resztki tych materiałów i stworzyć użyteczny i oryginalny produkt do wyposażenia wnętrz. Dzięki temu żadna część skóry nie jest zmarnowana. Skrawki skóry zostają posiekane na drobne kawałki i wzbogacone o naturalny kauczuk i soki pochodzące z drzewa akacji. Następnie w wyniku odpowiedniej obróbki technologicznej zostaje nadana odpowiednia struktura i kształt płytek lub desek Torlys. Skórzana podłoga Torlys nie zawiera szkodliwych dla zdrowia Lotnych Związków Organicznych ani formaldehydu. Potwierdzają to CARB2 California Indoor Air Quality, jedne z najbardziej rygorystycznych standardów ekologicznych na świecie.

Fot. TorlysFot. Torlys

Antybakteryjne właściwości

Skóra, jako materiał tapicerski nie ma sobie równych. Jest bezpieczna i przyjazna dla alergików, ponieważ nie akumuluje kurzu, alergenów, zapachów zwierzęcych ani dymu papierosowego. Technologia skórzanych podłóg Torlys, w trosce o zdrowie, poszła o krok dalej. W produkcji podłóg wykorzystano antybakteryjną technologię MICROBAN®, która zwalcza rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Substancja jest bezwonna, bezbarwna, a przede wszystkim zdrowa dla organizmu. W dużym przybliżeniu jej działanie polega na przenikaniu przez ściany komórek chorobotwórczych i mikroorganizmów, zapobiegając ich dalszemu rozwojowi, czyniąc podłogę zdrową nawet dla alergików.

Podłoga skórzana to nie tylko design i oryginalność, ale także duża funkcjonalność i dbałość o zdrowie osób, które z niej korzystają. Bez wątpienia to najwyższa klasa wśród podłóg.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Torlys
#czytelnia #podloga #wnetrza #torlys #Wykończenie i pielęgnacja podłóg

Więcej tematów: