Markizy w pełnej kasecie

Podziel się:
Rozwiązaniem chroniącym przed silnym promieniowaniem słonecznym, a w konsekwencji przed wysoką temperaturą w pomieszczeniu są markizy. Nowość firmy Vertex – markizy, które całe zwijają się do kasety, powinni docenić nie tylko pragmatycy czy rodzice dzieci, chcących latem bawić się na tarasie, ale również wszyscy, którzy dążą do tego, aby ich dom był jak najlepiej przystosowany do indywidualnych potrzeb.

Fot. VertexFot. VertexOsoby, które skarżyły się dotychczas na awaryjność standardowych markiz oraz problemy z ich użytkowaniem, podczas zmiennych warunków atmosferycznych mogą odetchnąć z ulgą. W sprzedaży dostępna jest już markiza w pełnej kasecie oznaczona symbolem V6100 – nowość firmy Vertex, lidera na rynku osłon okiennych. – Specjalna konstrukcja sprawia, że po jej złożeniu belka przednia szczelnie zamyka całe poszycie markizy w kasecie, dzięki czemu tkanina jest chroniona m.in. przed deszczem i śniegiem – mówi Marcin Miraś, dyrektor handlowy firmy Vertex. – Jej prosta konstrukcja sprawia, że montaż markizy jest szybki i bezproblemowy. W wygodny sposób można nią osłonić duże powierzchnie tarasowe, balkonowe bądź ogrodowe – dodaje Marcin Miraś.

Fot. VertexFot. VertexCo to oznacza dla zainteresowanych zakupem markizy? Przede wszystkim trwałość, dłuższą żywotność i wygodę. Wszystko to jest efektem możliwości zabezpieczenia poszycia przed gorszymi warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami w sytuacji, kiedy markiza nie jest wykorzystywana. Zwijalna tkanina i konstrukcja markizy nie są również narażone na ryzyko zniszczenia podczas letnich burz czy porywistych wiatrów. Warto dodać, że markizy nie trzeba demontować na okres jesienno-zimowy.
REKLAMA:

Solidność markizy jest nie tylko wynikiem funkcjonalności, to również najwyższa jakość wykonania, którą gwarantują doświadczenie firmy Vertex i zastosowanie najlepszych komponentów. Poszycie w markizie wykonane jest z tkaniny akrylowej, impregnowanej (materiał markizy V6100 dostępny jest w kolorach srebrnym i białym). Odpowiednia impregnacja sprawia, że płótno nie należy do łatwo brudzących się, jest odporne na przemakanie i blaknięcia oraz powstawanie grzybów.

Aluminiowa konstrukcja ramion i stalowe liny w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia markizie niezawodne działanie. Dzięki budowie, tkanina jest napinana równomiernie. Całość jest regulowana pod kątem nachylenia w zakresie od 5° do 35°, co skutecznie zacienia wnętrze przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności.

Fot. VertexFot. VertexMarkizy zewnętrze w pełnej kasecie V61000 firmy Vertex są estetyczne, a przede wszystkim trwałe i praktyczne.

Dostępne kolory konstrukcji: Biały RAL 9010, Srebrny RAL 9006, Czarny RAL 9011. Wymiary - długość wysięgu / szerokość [m]: 2/2.95; 3/4.5; 3/5.95.

Cena: 2750-6400 zł brutto (w zależności od rozmiaru)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Vertex
#okna #okna i drzwi #na zewnatrz_bud #vertex #do okno #produkty #Osłony - rolety, markizy itp.

Więcej tematów: