DAKOnomiczne Okna dla Holandii i Skandynawii

Podziel się:
Rynki okienne różnych krajów mają swoją specyfikę. W niektórych miejscach świata standardem są okna otwierane na zewnątrz , które są w Polsce bardzo rzadkie. Gdzie indziej można z kolei spotkać sposoby montażu charakterystyczne dla konkretnego rynku.

Fabryka Okien DAKO dopasowuje ofertę do rynków lokalnych między innymi produkując okna odpowiadające ich specyficznym potrzebom. Najnowszym przykładem takiego działania jest wprowadzenie do sprzedaży serii okien DAKO DPP-70NL.

Okna DAKO DPP-70NL przeznaczone są głównie na rynek holenderski i skandynawski. Kształt ramy okien jest przystosowany do głębokości zabudowy 116 mm oraz przewiduje sposób montażu specyficzny dla Holandii i krajów skandynawskich. Klasyczna i elegancka linia profilu, o wyraźnie zaznaczonych krawędziach doskonale współgra z architekturą typową dla tych regionów Europy.
REKLAMA:

Profil klasy A gwarantuje stabilność i dobre parametry izolacyjne okien DPP-70NL. Wyposażenie standardowe okien obejmuje ciepły, podwójny pakiet szybowy i nowoczesne okucie activPilot Concept z mikrowentylacją, czterostopniowym uchyłem i zaczepem antywłamaniowym w każdym skrzydle RU. Doświadczeni specjaliści DAKO oraz innowacyjne maszyny stosowane do montażu gwarantują, że wysokiej jakości komponenty łączone są w niezawodną całość.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dako
#okna #wiadomości #okno #okna i drzwi #dako

Więcej tematów: