Kolekcja drzwi D’Artagnan od Invado

Podziel się:
Codzienna dawka słońca jest wyjątkowo korzystna nie tylko dla naszego organizmu. Wnętrza również odżywają pod wpływem dziennego światła.

Fot. InvadoFot. InvadoUrządzając mieszkanie warto upewnić się, że będzie w nim jak najwięcej możliwości wykorzystania potencjału tkwiącego w promieniach słonecznych. Nie zawsze mamy wpływ na wielkość okien, ale drzwi z dużą, przeszkloną powierzchnią to znakomite rozwiązanie. Współczesne technologie wytwarzania szyb oraz znajdujących się na nich wzorów pozwalają modelować natężenie promieni. Jest to szczególnie istotne w pomieszczeniach, które chcemy optycznie powiększyć, lub które z powodu braku okien są zbyt zacienione. W małych wnętrzach nie ma sensu odgradzać się pełnymi drzwiami i ograniczać źródło światła dziennego jedynie do okien. Pokój dzienny pełniący rolę salonu będzie świetnie prezentował się w towarzystwie przeszklonych drzwi. Oprócz funkcji doświetlającej, duża szyba to efektowny element aranżacji. Przenikające przez nią promienie słoneczne sprawią, że wnętrze rozbłyśnie eleganckim, oryginalnym designem. - W naszej ofercie mamy szyby przezroczyste, matowe, a także typu master carre czy chinchilla - mówi Adam Hucz, odpowiedzialny za markę Invado. Dwa ostatnie rodzaje to szkła ornamentowe o ograniczonej przejrzystości, ale przepuszczające światło, modelowane przez jego przenoszenie albo odbijanie. - Jeżeli chodzi o model drzwi wewnętrznych z dużym przeszkleniem to znakomicie sprawdzi się D’Artagnan Tondo lub D’Artagnan Solei - dodaje A. Hucz. Zaletą całej kolekcji D’artagnan jest oryginalne wzornictwo i najwyższa jakość zastosowanych materiałów.

Modnie i bezpiecznie

Duża szyba może kojarzyć się z niebezpieczeństwem, zwłaszcza jeżeli w domu są małe dzieci. Te obawy są jednak niepotrzebne. Chociaż szkło jest z zasady kruche, współczesna technologia uodporniła je na tyle, że sprawdzi się z powodzeniem w pokoju malucha. Standardem drzwi Invado jest szkło hartowane, 7-krotnie bardziej wytrzymałe od tzw. szkła bezpiecznego. - Potrzeba naprawdę dużej siły i chęci, żeby rozbić taką szybę, a jeśli nawet to się stanie, szkło rozbije się na tysiące małych kawałeczków o łagodnie zaokrąglonych kształtach - tłumaczy Adam Hucz. Gdy już jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo wszystkich domowników, pozostaje tylko wybrać odpowiedni model drzwi i cieszyć się nowym designem. Duże przeszklenie będzie znakomicie korespondować z jasnym obramowaniem z naturalnego forniru. Taka właśnie jest kolekcja D’Artagnan od Invado, w kolorze coimbry lub akacji. Jej prostota i elegancja skutecznie zaakcentuje modny, luksusowy charakter wnętrza.
REKLAMA:

DartagnanDartagnanDartagnan-soleiDartagnan-solei
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Invado
#okna #drzwi #wewnatrz_bud #okna i drzwi #invado #produkty

Więcej tematów: