<

Budowlana Marka Roku 2021 dla INVADO

Nagroda Budowlana Marka Roku przyznawana jest rokrocznie przez ASM – Centrum Badan i Analiz Rynku działające od 1996 w Polsce i w Europie.

Więcej...

Aversa i Corato – nowości INVADO 2021

Oferta INVADO to ponad 200 modeli drzwi wewnętrznych: płaskich, modułowych, szklanych, przesuwnych, łamanych, technicznych. Każdy z modeli dostępny jest w kilku rodzajach oklein i co najmniej kilkunastu kolorach. Wszystko to sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie, na miarę...

Więcej...

Gazela Biznesu po raz kolejny dla INVADO

NVADO w czołówce najdynamiczniej rozwijających się, a jednocześnie transparentnych w działaniu firm w Polsce. Potwierdził to najnowszy raport Gazele Biznesu opublikowany przez magazyn Puls Biznesu.

Więcej...

Dobra Marka dla Invado

„Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, to ogólnopolski program promocyjny, który od 12 lat wybiera najlepsze, cieszące się największym zaufaniem i renomą marki w poszczególnych branżach.

Więcej...

Więcej szkła

Nowoczesne aranżacje, wnętrza w minimalistycznym stylu, przestrzenie, w których brakuje światła – to tylko niektóre z przypadków, gdy wybieramy drzwi z dużą ilością przeszkleń. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się tam, gdzie wydzielenie przestrzeni jest niezbędne, a zarazem nie...

Więcej...

Drzwi tworzące styl wnętrza

Jeśli chcemy, mogą pozostać niezauważone, wtapiając się w ścianę i tworząc tło, mogą również stanowić istotny element aranżacji naszego wnętrza, podkreślać jego charakter, podbijać klimat. Jeśli właśnie to drugie zadanie stawiacie przed Waszymi drzwiami poznajcie kolekcję Destino...

Więcej...

Drzwi do zadań specjalnych

Są jednak takie pomieszczenia, np. garaż czy kotłownia, które ze względu na ich specyfikę warto zaopatrzyć w drzwi specjalne, w tych przypadkach odporne na wysoką temperaturę i promieniowanie drzwi przeciwpożarowe.

Więcej...

Sypialnia w dobrym stylu, czyli praktyczne wskazówki wyboru drzwi

...jakim miejscem ma być dla nas sypialnia? Czy chcemy ją oddzielić jako przestrzeń ciszy, odpoczynku i prywatności? A może nie zależy nam na wydzieleniu pomieszczenia, a na jego doświetleniu? Lub może chcemy połączyć jeden i drugi aspekt, a przy tym pobawić się wzorami i estetyką?

Więcej...

Drzwi przesuwne – nowy wymiar wnętrza

Co warto o nich wiedzieć?

Więcej...

Listwy przypodłogowe - funkcjonalność i estetyka

Jaką rolę spełniają listwy przypodłogowe i dlaczego warto zaplanować ich zakup i montaż?

Więcej...
Loading...