Dobra Marka dla Invado

Podziel się:
„Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, to ogólnopolski program promocyjny, który od 12 lat wybiera najlepsze, cieszące się największym zaufaniem i renomą marki w poszczególnych branżach.

Fot. InvadoFot. Invado
W czasach dużej konkurencji rynkowej, kiedy trudno o dokonanie wyboru odpowiedniego produktu, program „Dobra Marka” przychodzi z pomocą, wskazując te godne uwagi i zaufania.

W XII edycji programu, marka IINVADO po raz kolejny została jego laureatem, zdobywając tytuł Dobra Marka 2021. Niezależne grono ekspertów potwierdziło, że produkty sygnowane logo INVADO wyróżniają: jakość, zaufanie i renoma.

Invado – marka godna polecenia

Drzwi wewnętrze modułowe to linia produktów premium marki INVADO dedykowana osobom, które szukają solidnych rozwiązań na lata. Niebanalny design, wysoka jakość i staranność wykonania, podwyższone parametry akustyczne - wszystko to sprawia, że są to drzwi szczególnie zasługujące na wyróżnienie.

Drzwi wewnętrzne płaskie z oferty INVADO to produkty dla osób szukających ciekawych wzorniczo rozwiązań w ekonomicznej cenie. Skonstruowane z płyty MDF są zdecydowanie lżejsze od drzwi modułowych, lecz równie praktyczne.

Dodatkowym atutem oferty Invado są drzwi łamane, przesuwne czy szklane, oraz drzwi specjalistyczne: antywłamaniowe czy przeciwpożarowe, które doskonale uzupełniają ofertę oraz zaspokajają gusta i potrzeby klientów szukających właśnie takich rozwiązań do swoich mieszkań czy domów.
REKLAMA:

W urządzeniu stylowego wnętrza pomagają oferowane przez INVADO listwy przypodłogowe i wykończeniowe oraz klamki. Wszystkie dopracowane w ten sposób, by zasługiwały na miano dobrej marki.

Nie jest zatem przesadą stwierdzenie, że każdy ma możliwość wybrania z szerokiej oferty INVADO dobrych jakościowo produktów do swojego wnętrza. Program „Dobra Marka” od lat to potwierdza.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Invado
#okna #drzwi #wiadomości #nagrody #okna i drzwi #invado

Więcej tematów: