Drzwi tworzące styl wnętrza

Podziel się:
Drzwi wewnętrzne nie spełniają już tylko funkcji użytkowej, pozwalającej na oddzielenie jednego pomieszczenia od drugiego, choć oczywiście to ich zadanie podstawowe. Mają też niebagatelne znaczenie w tworzeniu aranżacji wnętrza, jego stylu i klimatu.

Fot. InvadoFot. Invado
Jeśli chcemy, mogą pozostać niezauważone, wtapiając się w ścianę i tworząc tło, mogą również stanowić istotny element aranżacji naszego wnętrza, podkreślać jego charakter, podbijać klimat.

Jeśli właśnie to drugie zadanie stawiacie przed Waszymi drzwiami poznajcie kolekcję Destino Unico od INVADO. Kolekcja ta została zaprojektowana z myślą o osobach, którym zależy na tworzeniu nieszablonowych wnętrz, a co za tym idzie tych, którzy szukają wyróżniających się i zapadających w pamięć drzwi. Drzwi, które można skomponować na miarę swoich potrzeb.

Fot. InvadoFot. InvadoFot. InvadoFot. Invado

Zaprojektuj swoje drzwi

Kolekcję Destino Unico wyróżniają duże możliwości personalizacji. Możemy wybrać nie tylko liczbę przeszkleń, od drzwi pełnych po skrzydła z czterema przeszkleniami ale także ich kolor. Do wyboru mamy aż siedem różnych przeszkleń: mleczne satinato, ale też szyby w kolorze fioletu, wiśniowym, szarym, dwóch rodzajach czerni oraz pomarańczowym. Dodatkowo drzwi dostępne są w pięciu rodzajach oklein, w łącznie 24 kolorach. To daje naprawdę duże pole wyboru. W zależności od naszych wnętrzarskich marzeń możemy skomponować drzwi, które będą naprawdę niestandardowym wyróżnikiem naszych wnętrz.

Fot. InvadoFot. Invado

Drzwi dobrane do wnętrzarskiego stylu

W zależności wybranego od zestawienia kolorystycznego okleiny i szyb , drzwi Destino Unico sprawdzą się w różnych wnętrzarskich stylach. Do stylu minimalistycznego pasować będą drzwi białe z białą szybą satinato. Przy stylu kolonialnym sprawdzi się okleina w kolorze ciemnego drewna i pomarańczowe szybki.

Drzwi Destino Unico doskonale odnajdą się również w stylu loftowym. We wnętrzach, gdzie królują biele, szarości, metal, cegła, beton i drewno doskonale sprawdzi się wersja w okleinie dąb naturo z czarnymi i mlecznymi szybkami .
REKLAMA:

Precyzyjne wykonanie, wysoka jakość

Destino Unico to drzwi okleinowane. Rama wykonana jest z płyty MDF oklejonej sztuczną okleiną. Wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 22 mm i / lub szyba o grubości 4 mm. Szerokość wstawek szklanych wynosi 80 mm. Zgodnie z technologią Invado krawędzie pionowe skrzydeł zostały zaokrąglone, co czyni je bezpieczniejsze dla dziecięcych rączek, a także gwarantuje dłuższą trwałość. Okleina w drzwiach Invado łączona jest w głębi, a nie na krawędzi przylgi, dzięki czemu nie ma ryzyka jej rozwarstwienia.

Cena: od 569 zł netto.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Invado
#okna #drzwi #okna i drzwi #w wewnatrz_bud #invado #produkty

Więcej tematów: