Okno z nakładką aluminiową Internorm

Podziel się:
Na rynku okiennym można znaleźć okna, które są nie tylko energooszczędne, ale również doskonale wykończone pod względem designerskim, do takich produktów z pewnością należy okno drewniane z nakładką aluminiową HF 200 firmy Internom.

Fot. InternormFot. Internorm- HF 200 to jedne z najnowocześniejszych okien dostępnych obecnie na rynku. Wyróżniają się one świetną izolacyjnością cieplną – okna już w wersji seryjnej wyposażone są w pakiet trzyszybowy, co skutkuje ich pasywnością, ekskluzywnym designem – od zewnątrz skrzydło i rama okienna są zlicowane, od wewnątrz brak jest listwy przyszybowej, a okucia są schowane w skrzydle, dzięki czemu estetyka okna nie jest niczym zakłócona.- mówi Karol Niespodziewański specjalista ds. sprzedaży i marketingu firmy Internorm

Gwarancja stylu

Firma Internorm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego umożliwia dowolność w projektowaniu oraz doboru kształtów i kolorów. Nowocześnie wyglądające nakładki aluminiowe są odporne na warunki atmosferyczne oraz co ważne, łatwe w pielęgnacji. Klient indywidualny ma możliwość wyboru dużej ilości kolorów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dodatkowo dla wymagających został przygotowany duży wybór szyb dekoracyjnych, kolorowych, ze wzorami, ornamentowych. Okna są nie tylko funkcjonalne, ale również nowoczesne, każdy może dobrać odpowiednie klamki, dostosować żaluzje oraz rolety okienne, Poza standardowym prostokątnym kształtem, okno może posiadać również inną formę - jak chociażby trójkąt.
REKLAMA:

Fot. InternormFot. Internorm

Budowa HF 200 oraz energooszczędność

- Kolejną zaletą jest innowacyjna konstrukcja, bo połączenie drewna z pianką termoizolacyjną oraz zewnętrzną nakładką aluminiową, która jest odporna na warunki atmosferyczne jest obecnie uważane za najlepsze rozwiązanie, kumulujące w sobie pozytywne cechy zarówno drewna jak i aluminium. Dodatkowo udzielamy 10 letniej gwarancji. - dodaje Karol Niespodziewański.

Nowatorska budowa okna przekłada się na znakomite parametry cieplne. Izolacyjność cieplna profilu HF 200 jest znakomita, bo wynosi Uf = 0,88 W/m2k. Jeżeli zastosujemy potrójne oszklenie oraz ramkę dystansową ISO to okno osiąga izolacyjność cieplną na poziomie Uw = 0,69 W/m2k. Wspomniany parametr potwierdzony jest certyfikatem Technicznego Uniwersytetu z Grazu. Tym samym okno HF 200 może być stosowane w budynkach energooszczędnych oraz pasywnych. Jego kolejną zaletą jest ochrona przed hałasem. Izolacyjność akustyczna może dochodzić nawet do 47 dB przy zastosowaniu odpowiedniej szyby.

Okno drewniane z nakładką aluminiową HF 200 firmy Internorm to produkt dla osób, które kładą nacisk na innowacyjne i ekologiczne rozwiązania połączone wysokim standardem estetycznym.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Internorm
#okna #okno #okna i drzwi #Internorm #produkty

Więcej tematów: