Okucie activPilot Comfort – zdrowie, bezpieczeństwo, wygoda

Podziel się:
Oferta okuć dostępnych w Fabryce Okien DAKO została poszerzona o innowacyjne okucie Winkhaus actiPilot Comfort z systemem wietrzenia szczelinowego. Okucie pozwala na bezpieczną wentylację pomieszczeń bez nadmiernych strat ciepła, także podczas wietrznej i deszczowej pogody.

Okucie pozwala na odsunięcie skrzydła okiennego od ramy na odległość 6 mm, co umożliwia efektywną wentylację pomieszczeń bez nadmiernych strat ciepła powstających przy uchylaniu okna. Dzięki temu eliminacja wilgoci powodującej powstawanie grzybów szkodzących zdrowiu oraz niszczących ściany pomieszczeń przebiega w oszczędny sposób.

Unikalna konstrukcja zaczepów ramowych sprawia, że okucie zachowuje podwyższoną odporność na włamanie także wtedy, gdy okno jest rozszczelnione. Pionowa pozycja klamki podczas wietrzenia utrudnia potencjalnym włamywaczom rozpoznanie, że okno nie jest w pełni zaryglowane.
REKLAMA:

Stabilna pozycja skrzydła wyklucza uderzanie skrzydła o ramę w wyniku przeciągów. Niewielki rozmiar szczeliny zapobiega dostawaniu się wody do wnętrza podczas wietrzenia, nawet podczas znacznych opadów.

Fot. DakoFot. Dako
Okucia activPilot Comfort renomowanej firmy Winkhaus są montowane w Dakonomicznych oknach PVC serii DPT-90, DPTS-90, DPE-70, DPE-70+ i DPP-70 przez doświadczonych specjalistów Fabryki Okien DAKO. Najnowocześniejsze technologie i wykwalifikowana kadra gwarantują, że znakomite komponenty są łączone w niezawodną całość.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dako
#okna #okucie #okna i drzwi #do okno #dako #produkty #Okucia, uszczelki

Więcej tematów: