Złoty Laur Klienta dla DRUTEX-u

Podziel się:
DRUTEX S.A. znalazł się w prestiżowym gronie najbardziej i najczęściej rekomendowanych marek ogólnopolskiego zestawienia - Laur Klienta 2012, uzyskując Złote Godło. Ranking jest największym obecnie w Polsce programem konsumenckim.

Fot. DrutexFot. DrutexLaur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań, a mianowicie które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie i cieszą się największym zaufaniem klientów. W każdej kategorii prowadzony jest plebiscyt na grupie min. 800 respondentów. W ocenie wzięto pod uwagę popularność marki wśród polskich klientów.

W tym roku DRUTEX okazał się najbardziej preferowaną marką w kategorii „Okna z PVC” zdobywając najwyższe wyróżnienie w rankingu, czyli Złoty Laur Klienta, co dowodzi siły i prestiżu, jakim cieszą się produkty firmy wśród klientów.
REKLAMA:

Złoty Laur Klienta to dla nas ogromny sukces. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne i prestiżowe, gdyż o jego przyznaniu decydują wyłącznie klienci, którzy na co dzień korzystają z naszych produktów. To właśnie oni mogli zdecydować kogo chcą uhonorować za partnerskie relacje, a także wysokiej jakości produkty oraz usługi. Cieszę się, że DRUTEX jest marką, która budzi zaufanie klientów i która kojarzy im się z innowacyjnością, doskonałością i profesjonalizmem. To dla nas znaczące wyróżnienie i mobilizacja do dalszego działania na rzecz unowocześniania naszych produktów. Zapewniam, że w dalszym ciągu, z jeszcze większą siłą, będziemy starać się sprostać wymaganiom klientów, być elastycznym w swoich działaniach i na laurach nie spoczniemy – mówi Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy głosowali na naszą firmę i produkty w plebiscycie. Dziękujemy za zaufanie i uznanie.

Z pewnością kredyt zaufania, który nam Państwo daliście m.in. w postaci wyróżnienia Złotym Godłem Laur Klienta, przełoży się w przyszłości na zadowolenie i najwyższą satysfakcję z korzystania z produktów DRUTEX.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #drutex

Więcej tematów: