Ceramika Touch

Podziel się:
Nowa, ekonomiczna seria ceramiki sanitarnej włoskiej marki Disegno nieprzypadkowo nosi nazwę Touch. Jest jak końcowy szlif, który wieńczy dzieło. Dzieło małej, funkcjonalnej łazienki.

Ceramika Touch 1 w wersji podwieszanejCeramika Touch 1 w wersji podwieszanejMała łazienka potrzebuje ekonomicznych gabarytowo sprzętów: wanny, kabiny, mebli oraz ceramiki sanitarnej. Małe wymiary oszczędzają przestrzeń, a kompaktowe bryły wyglądają bardziej proporcjonalnie w kubaturze niewielkiego pomieszczenia. Z myślą o takich właśnie zastosowaniach projektanci z włoskiej firmy Disegno Ceramica stworzyli Touch1 – ultrakompatową ceramikę dedykowaną do niewielkich łazienek. W kolekcji znajduje się bidet i miska w.c. Oba elementy oferowane są w wersji stojącej oraz podwieszanej, wyłącznie w kolorze białym. Zwykle elementem ceramicznej serii jest też umywalka. Tu jednak jej nie ma, dlaczego?

Ceramika Touch 1 w wersji stojącejCeramika Touch 1 w wersji stojącej- To celowy zabieg producenta – mówi Mikołaj Michalski, dyrektor handlowy Coram Poland, przedstawiciela firmy Disegno na polskim rynku. - Ceramika Touch ma na tyle uniwersalną formę, że będzie do niej pasować większość umywalek dostępnych zarówno w ofercie Disegno, jak i w ofercie innych producentów. Do klasycznego kształtu miski w.c. i bidetu z serii Touch można dobrać na przykład bardzo oryginalną, małą umywalkę Disegno w kształcie kleksa (model Splash). W ten sposób łazienka zyska na wyrazistości, a klient nie będzie ograniczony koniecznością zastosowania umywalki z serii.
REKLAMA:

Ceramika Touch w wersji podwieszanej soloCeramika Touch w wersji podwieszanej soloCzy małe znaczy wygodne? - to jedno z pytań, które zadają sobie potencjalni użytkownicy ceramiki. Niewielkie gabaryty ceramicznych elementów często budzą wątpliwości zwłaszcza u osób wysokich. Użytkownicy ceramiki Touch nie powinni mieć tego dylematu, bo choć ceramika jest mniejsza niż standardowe urządzenia, to ma dobrze wyważone proporcje. Wszystkie ceramiczne elementy dostępne w serii mają długość 54 cm i szerokość całkowitą 36 cm.

Atutem dla potencjalnego klienta będzie na pewno także atrakcyjna cena ceramiki: bidet i miska w.c. z serii Touch1 kosztują brutto ok. 720 zł (za każdy element), natomiast deska sedesowa z systemem wolnego opadania – 360 zł.

Ceramika Touch w wersji stojącej soloCeramika Touch w wersji stojącej soloCeramika Touch w wersji stojącej soloOstatnim zagadnieniem, które powinniśmy wyjaśnić prezentując nową ceramikę jest to, dlaczego w nazwie produktu pojawia się numer 1. Otóż jest to znak, że kolekcja inicjuje powstanie nowej grupy produktów w ofercie włoskiego producenta. Jest to linia ekonomiczna, której podstawowymi cechami są kompaktowe wymiary i uniwersalny design. Prawdopodobne jeszcze w tym roku na polskim rynku debiutuje seria Touch2 – kolejny element nowej linii. W przeciwieństwie do 1, która wprowadza nową energię w opływowe kształty, 2 będzie stawiać na geometrię.

Wyłącznym dystrybutorem ceramiki sanitarnej marki Disegno Ceramica jest firma Coram Poland.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Coram
#wewnatrz_bud #plytka #wnetrza #lazienka #coram #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: