Strop ma znaczenie. Dokonaj właściwego wyboru dzięki wiedzy z „Poradnika Klienta”

Podziel się:
Firma KONBET we współpracy z ekspertami budowlanymi przygotowała kompendium wiedzy o dostępnych rozwiązaniach stropowych. Dowiedzieć się z niego można między innymi, jak wybrać odpowiedni strop, aby stał się inwestycją przynoszącą wymierne korzyści i spełniał wymogi ekologii oraz energooszczędności.

Strop ma znaczenie. Dokonaj właściwego wyboru dzięki wiedzy z „Poradnika Klienta” „Poradnik Klienta” to lektura stworzona specjalnie z myślą o osobach, które stoją przed wyborem odpowiedniego stropu dla swojego domu. Znajdują się w nim informacje o zaletach i wadach dostępnych rozwiązań stropowych oraz rady, które mogą pomóc w podjęciu dobrej, świadomej decyzji. Szczególnie przydatne mogą okazać się takie elementy Przewodnka jak: zestawienie kosztów różnych systemów stropowych oraz Karta Oceny Systemu Stropowego, które pozwalają na pełną orientację w dostępnych na polskim rynku rozwiązaniach oraz ich porównanie i wybór najlepszej opcji.

Strop ma znaczenie. Dokonaj właściwego wyboru dzięki wiedzy z „Poradnika Klienta” „Poradnik Klienta” jest częścią akcji edukacyjnej prowadzonej przez firmę KONBET pt.: „Strop ma znaczenie”. Ma ona na celu uświadomienie konsumentom idei zakupu systemu stropowego gwarantującego komfort cieplny, akustyczny i użytkowy na długie lata użytkowania wymarzonego domu.
REKLAMA:

Strop ma znaczenie. Dokonaj właściwego wyboru dzięki wiedzy z „Poradnika Klienta” Przewodnik dostępny jest do pobrania w formacie PDF ze strony firmowej KONBET: http://www.konbet.com.pl/Poradnik_Klienta__zobacz_dlaczego_wybor_stropu_ma_znaczenie,1748.html . Wkrótce będzie można go również bezpłatnie zamówić w wersji drukowanej. Lekturę będzie można także znaleźć w siedzibach dystrybutorów firmy KONBET.

„Poradnik Klienta” został objęty patronatem medialnym następujących redakcji:
- 4budowlani.pl
-Agrobudownictwo.pl
- Budowa i Remont – by mieszkało się lepiej. Dom z Ogrodem
-Budowlano-remontowy.pl
- Budownictwopolskie.pl
- Fachowy Wykonawca
- Ładny Dom
- Obud.pl
- Portal-prasowy.pl
- Oscianach.pl
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Konbet
#wiadomości #ściany #konbet

Więcej tematów: