<

Złoty Medal MTP dla stropu TERIVA PANEL

Innowacyjność stropu TERIVA PANEL została wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów BUDMA 2020. Teraz przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy plebiscytu Złoty Medal - Wybór Konsumentów.

Więcej...

KONBET Poznań Kreatorem Budownictwa Roku 2019

21 listopada br. firma Konbet miała zaszczyt odebrać certyfikat Kreatora Budownictwa Roku. Gala wręczenia nagród odbyła w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Więcej...

Stropy SMART i VECTOR marki KONBET Poznań z rekomendacją PZITB

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa w Poznaniu przyznał rekomendacje dla dwóch rozwiązań stropowych...

Więcej...

KONBET Poznań Budowlaną Firmą Roku

W tym roku aż dwie nagrody trafiły do jednego z najbardziej innowacyjnych producentów stropów w Polsce – firmy KONBET Poznań.

Więcej...

Renowacja kamienicy: wymiana stropu

Położone w centrach miast zabytkowe kamienice coraz częściej stają się obiektem zainteresowania branży deweloperskiej.

Więcej...

Wyniki Badania Rynku Stropowego 2015-2016

Parametry, szybkość montażu, koszt ostateczny najważniejsze przy wyborze stropu

Więcej...

Strop VECTOR zapewni ciszę

O dźwiękochłonnych właściwościach zespolonych stropów gęstożebrowych typu VECTOR z Kamilem Kapustą – specjalistą do spraw marketingu w firmie KONBET Poznań rozmawia dziennikarz portalu obud.pl

Więcej...

Konbet Poznań sponsorem konferencji Budmika

W myśl kształcenia ustawicznego – w odpowiedzi na potrzeby studentów budownictwa, powstała Budmika. Ogólnopolska konferencja budowlana skierowana dla młodych inżynierów i adeptów budownictwa – organizowana przez Koło Naukowe Studentów Budownictwa z Politechniki Poznańskiej.

Więcej...

Złoty Medal dla Zespolonego Stropu Gęstożebrowego VECTOR

Złoty Medal podczas Targów Budma 2016 otrzymał Zespolonego Stropu Gęstożebrowego VECTOR, który łączy zalety znanych systemów stropowych, takich jak Teriva czy Filigran, ale nie jest obarczony ich wadami. To rozwiązanie wysokiej jakości, o innowacyjnej konstrukcji, które można zamontować...

Więcej...

Dwie nagrody dla Stropu VECTOR® nowość od KONBET

Firma Konbet Poznań wprowadziła kolejne innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie stropów. Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR to nowatorskie rozwiązanie, które łączy zalety znanych systemów stropowych, ale jednocześnie eliminuje ich wady.

Więcej...
Loading...