Aluprof SA rośnie w siłę

Podziel się:
Aluprof SA – lider na rynku systemów aluminiowych – rozpoczął największą w historii firmy rozbudowę zakładów produkcyjnych.

Fot. Aluprof SAFot. Aluprof SAW 2011 roku miało miejsce uruchomienie nowoczesnej lakierni proszkowej i hali produkcyjno-magazynowej w Opolu. Nowe obiekty nie tylko usprawniły pracę oraz podniosły jakość usług i produktów, ale także umożliwiły efektywne zarządzanie wszystkimi procesami technologicznymi. Rosnąca liczba zamówień oraz systematyczne wprowadzanie produktów oraz usług na rynek zagraniczny spowodowały, że podjęto decyzję o zwiększeniu powierzchni produkcyjnych i magazynowych oraz rozpoczęto największą w historii firmy inwestycję, czyli rozbudowę zakładów zarówno w Bielsku-Białej, jak i w Opolu.

- Chcemy powiększyć zakłady o dwie hale, automatyczne magazyny wysokiego składowania o łącznej powierzchni ponad 25 tys. m2. Będzie to nasze centrum rozwojowe, na które przeznaczymy w najbliższych dwóch latach nakłady w wysokości 100 mln zł. Planowane inwestycje wiążą się również z nowymi propozycjami w asortymencie – mówi Tomasz Grela, Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu Aluprof S.A.
REKLAMA:

Fot. Aluprof SAFot. Aluprof SAW odpowiedzi na coraz większe wymagania oraz wyzwania stawiane przez współczesną architekturę Aluprof tworzy coraz doskonalsze systemy aluminiowe zarówno pod względem termiki, wodoszczelności, wytrzymałości na obciążenia, a także estetyki, funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania. Od kilkudziesięciu lat realizuje własną myśl techniczną, jest zaufanym partnerem biznesowym oraz bierze udział w prestiżowych inwestycjach w Polsce i na całym świecie. Od kilkunastu lat sprzedaje także własny know how. Dzięki ewolucji oferty w stronę innowacyjnych produktów oraz skutecznym zabiegom handlowo-marketingowym, związanych z promocją asortymentu firma Aluprof stała się niekwestionowanym liderem na polskim rynku systemów aluminiowych oraz systemów rolet i bram.

- Od początku naszej działalności patrzymy w przyszłość, analizujemy rynek oraz jego potrzeby i zauważamy ciągły wzrost zapotrzebowania na wyroby aluminiowe. Priorytetem dla nas jest dostarczanie najwyższej jakości produktów przy zachowaniu profesjonalnej obsługi naszych klientów – dodaje Tomasz Grela, Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu Aluprof S.A.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Aluprof
#okna #wiadomości #inwestycje #okna i drzwi #aluprof

Więcej tematów: