Histolith wyróżniony

Podziel się:
Nowatorski system produktów przeznaczonych do renowacji drewna marki Histolith został wyróżniony podczas tegorocznej edycji Targów Konserwatorskich w Toruniu.

Caparol Polska to lider technologiczny na rynku profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Firma oferuje również specjalistyczną linię produktów do renowacji obiektów zabytkowych. Podczas tegorocznej edycji Targów Toruńskich Caparol Polska zaprezentował nowatorski system materiałów do ochrony i renowacji drewna.Caparol Polska to lider technologiczny na rynku profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Firma oferuje również specjalistyczną linię produktów do renowacji obiektów zabytkowych. Podczas tegorocznej edycji Targów Toruńskich Caparol Polska zaprezentował nowatorski system materiałów do ochrony i renowacji drewna.Toruńskie Targi „Konserwacje” odbyły się w tym roku po raz siedemnasty. Wystawa jest znakomitą okazją do spotkania specjalistów od adaptacji, renowacji i wyposażenia, którzy mają możliwość wymiany doświadczeń oraz przekazania najnowszych rezultatów badań z zakresu renowacji.

Tradycyjnie już, podczas pierwszego dnia Targów komisje konkursowe przyznają wystawcom prestiżowe nagrody. W tym roku, zaszczytne wyróżnienie za innowacyjny system produktów do konserwacji obiektów drewnianych, otrzymała firma Caparol Polska.
REKLAMA:

- Wyróżnienie Targów Konserwatorskich jest dla nas powodem do ogromnego zadowolenia. – wyjaśnia Zbigniew Gil, Product Manager Caparol Polska. Jesteśmy pierwszą na polskim rynku firmą, która wprowadziła kompleksowy system produktów bazujących na oleju lnianym, przeznaczonych do renowacji drewna. Wyróżniony system produktów marki Histolith idealnie sprawdza się podczas prac konserwatorskich i renowacyjnych. - dodaje Zbigniew Gil.

„Caparol Polska jako pierwszy producent farb wprowadził na polski rynek kompleksowy system do renowacji drewna. W skład systemu wchodzą wysokiej jakości farba, pasta i olej. Wszystkie materiały zostały wyprodukowane na bazie oleju lnianego.” – wyjaśnia Zbigniew Gil, Product Manager Caparol Polska.„Caparol Polska jako pierwszy producent farb wprowadził na polski rynek kompleksowy system do renowacji drewna. W skład systemu wchodzą wysokiej jakości farba, pasta i olej. Wszystkie materiały zostały wyprodukowane na bazie oleju lnianego.” – wyjaśnia Zbigniew Gil, Product Manager Caparol Polska.Histolith to specjalistyczna linia produktów sygnowanych marką Caparol - czołowego producenta profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Materiały Histolith są wytworzone z poszanowaniem historycznych receptur i z roku na rok, zyskują co raz większe uznanie wśród konserwatorów obiektów zabytkowych.

Histolith wyróżnionyWyróżniony system do kompleksowej renowacji drewna to wysokiej jakości pasta, farba i olej. Oczywiście, wszystkie materiały wykonane są na bazie oleju lnianego i idealnie sprawdzają się podczas specjalistycznych prac renowacyjnych. Profesjonalne farby przeznaczone do renowacji wyróżniają się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dla zastosowania w konserwacji zabytków szczególnie istotny jest dodatkowo fakt, że farby olejne Histolith dostępne są w licznych kolorach i odcieniach używanych w przeszłości.

Więcej o profesjonalnych produktach do renowacji zabytków znaleźć można na www.caparol.pl
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Caparol
#wiadomości #nagrody #targi #ściany #caparol

Więcej tematów: