Róże Gali z Drutex-em

Podziel się:
W tym roku po raz pierwszy DRUTEX został partnerem prestiżowego wydarzenia Róże Gali organizowanego przez magazyn Gala. Rozstrzygnięcie plebiscytu wyróżniającego gwiazdy, osobowości i twórców, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w ostatnim roku nastąpiło podczas uroczystej gali 5 listopada br.w niezwykłych wnętrzach warszawskiego Ufficio Primo. Jak co roku uroczystość przyciągnęła wielkie gwiazdy oraz ludzi mediów.

Róże Gali z Drutex-emNagrody w 6 kategoriach głównych: Film, Teatr, Literatura, Muzyka, Media i Debiut oraz w kategorii specjalnej dwutygodnika „Gala”.

Laureatami i wielkimi zwycięzcami tegorocznych "Róż Gali" zostali: Leszek Dawid za reżyserię filmu : Jesteś Bogiem, Borys Szyc za rolę w spektaklu „Hamlet” w Teatrze współczesnym w Warszawie, Justyna Steczkowska za płytę „XV”. W kategorii debiut zwyciężyła Zuzanna Głowacka za debiutancką książkę „Manhattan pod wodą” oraz ex aequo Michał Malitowski za debiut w roli jurora w „Tylko Taniec. Got to Dance”. W kategorii literatura nagrodę otrzymała Danuta Wałęsa za książkę „Marzenia i tajemnice”, zaś w kategorii Media zwyciężył Maciej Stuhr za reżyserię widowiska telewizyjnego „Smuteczek, czyli ostatni naiwni” Nagrodę specjalną otrzymała Zofia Ragankiewicz. Wśród gości znaleźli się m.in.: Maryla Rodowicz, Krzysztof Hołowczyc, Doda, Andrzej Wajda, Martyna Wojciechowska, Grażyna Torbicka, Michał Piróg, Magdalena Schejbal, Teresa Rosati, Zbigniew Zamachowski, Olivier Janiak i wielu innych.
REKLAMA:

Cieszymy się, że jesteśmy partnerem wydarzenia Róże Gali. Uroczystość doskonale wpisuje się w naszą strategię i działania marketingowe prowadzone na polskim rynku, a wspierające również tego rodzaju prestiżowe wydarzenia. Zacni goście ze świata filmu, muzyki, literatury i mediów doskonale oddają charakter przedsięwzięcia i z pewnością podnoszą jego rangę. DRUTEX wspiera Najlepszych, a więc obecność na gali i popieranie plebiscytu wydaje się naturalne. – powiedziała Agnieszka Zagdan, Specjalista ds. Marketingu w DRUTEX S.A.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #drutex #z pvc

Więcej tematów: