Podwójne wyróżnienie dla Sopro

Podziel się:
Kolejne wyróżnienia dla Sopro Polska i Dyrektora Zarządzającego Aleksandra Barszcza.

Podwójne wyróżnienie dla Sopro„Ambasador Sportowej Polski 2013”
„Produkt na medal 2013”


„Ambasador sportowej Polski” to nagroda za szczególne wsparcie w realizacji programu „budujemy Sportową Polskę” dla firm, które przy realizacji swoich strategicznych celów, pamiętają o społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierają działania edukacyjne popularyzujące ideę Sportowej Polski.
REKLAMA:

Podwójne wyróżnienie dla Sopro„Produkt na medal 2013” to nagroda za innowacyjne produkty o wysokich walorach użytkowych i estetycznych, których jakość rekomendowana jest do najbardziej wymagających zastosowań. Nagrodę otrzymała rewolucyjna nowość roku 2012 - Dekoracyjna fuga nowej generacji Sopro DF 10.

- Od wielu już lat wspieramy działalność edukacyjną i promujemy najwyższej klasy produkty dla budownictwa. Jesteśmy pewni, że tylko odpowiedzialne, rzetelne budowanie może zmienić obraz polskiego rynku budowlanego. Jesteśmy dumni, że PKiS docenił naszą pracę i produkty, których zastosowanie gwarantuje wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. W obecnych czasach nie stać naszego społeczeństwa na partactwo, wieczne remonty i produkty w niskiej cenie i jakości. Sopro - raz a dobrze! - powiedział po otrzymaniu nagród Aleksander Barszcz Dyrektor Zarządzający Sopro Polska.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Sopro
#wiadomości #nagrody #ściany #sopro

Więcej tematów: