Okno Winergetic Premium Passive

Podziel się:
W OKNOPLAST dostępne są, w korzystnej cenie, pakiety 3 komorowe z 4 szybami, w których grubość tafli szkła to jedynie 3 milimetry.

Fot. OKNOPLASTFot. OKNOPLAST Nowe pakiety zapewniają aż o 40% większą termoizolacyjność w stosunku do tradycyjnych dwuszybowych, z taflami szkła o grubości 4 mm. Producent wypełnił komory pakietu argonem, dzięki czemu szyby osiągają współczynnik przenikania ciepła na poziomie zaledwie Ug= 0,4 W/m²K. Firma wprowadziła to rozwiązanie jako pierwsza w Europie.
REKLAMA:

Fot. OKNOPLASTFot. OKNOPLASTDla najbardziej wymagających klientów OKNOPLAST opracował okno Winergetic Premium Passive, które spełnia wymogi dla domu pasywnego. Zgodnie z nimi współczynnik przenikania ciepła Uw powinien być mniejszy, niż 0,8 W/m²K. Okno dodatkowo wyposażone jest w specjalne wzmocnienie termiczne - stalowy profil połączony z wkładką termiczną wykonaną z żywicy oraz opcjonalnie trzykomorowy pakiet szybowy o współczynniku Ug=0,3W/m²K, wypełniony kryptonem. Dzięki tym elementom wartość parametru Uw dla okna wynosi tylko 0,6 W/m²K.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #okno #okna i drzwi #energooszczednosc #oknoplast #dom_pasywny #produkty

Więcej tematów: